MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 6 sierpnia
im. Jakuba, Sławy

Niewdzięczny wnuczek

Wiadomości: Wałbrzych
Środa, 11 września 2019, 6:48
Aktualizacja: Czwartek, 12 września 2019, 9:39
Autor: red
Fot. KMP Wałbrzych
Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu zatrzymali w niedzielę 20–latka, który trzykrotnie w ostatnim czasie wykradł swojemu dziadkowi z garażu dwa samochody i bez uprawnień udał się w jazdę po mieście.

66-letni mężczyzna po kolejnym takim zdarzeniu zgłosił ostatecznie w miniony weekend wałbrzyskim policjantom, że jego wnuk trzeci raz wykradł mu w ostatnim czasie z garażu dwa samochody. Za pierwszym razem - 12 sierpnia – porzucił jeden z pojazdów w stanie uszkodzonym. Następnie, kiedy pokrzywdzony zakupił inny samochód, 20-latek najpierw w nocy z 5 na 6 września udał się na kolejną przejażdżkę, a dwa dni później po raz trzeci zabrał pojazd i tym razem porzucił go uszkodzony na placu przy ul. Żeromskiego w Wałbrzychu. Tam też w niedzielę po godzinie 10.00 odnaleźli samochód policjanci ruchu drogowego.

Ci sami funkcjonariusze zatrzymali kilkadziesiąt minut później młodego wałbrzyszanina w miejscu zamieszkania przy ul. Grabowskiej w Wałbrzychu. Mężczyzna przyznał się do popełnionych czynów i odpowie teraz za krótkotrwałe użycie pojazdów oraz porzucenie ich w stanie uszkodzonym, a także za jazdę bez uprawnień. Za popełnione przestępstwa oraz wykroczenia 20-letniemu wałbrzyszaninowi grozi kara pozbawienia wolności do lat 8.

Twoja reakcja na artykuł?

1
25%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
3
75%
Przeraża

Czytaj również

Oszustwo "na szwagra"

Dwóch wpadło

Wałbrzych jest w setce

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~Kustosz z Sanktuarium Matki 11-09-2019 10:37
Pałą po dup.e i do lochu z takim wnuczkiem !!!
~aaa 11-09-2019 15:22
Taki kochający wnuczek był... Cwiczył na kurs prawa jazdy może ha ha

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Zagrożenie dla rozwoju

Nerwy na wodzy

Niebezpieczny weekend

Nieudany napad na kantor

Petycja do prezydenta