MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 2 czerwca
im. Marianny, Piotra

Niedziela zatrzymała roboty

Wiadomości: REGION, Boguszów-Gorce
Niedziela, 1 sierpnia 2010, 9:12
Aktualizacja: 14:02
Autor: red
Droga dziurawa jak szwajcarski ser
Fot. użyczone
Od piątku w Gorcach ekipy remontowe wzięły się za łatanie dziur. Wyrwy i dziury zostały przygotowane do wypełnienia i … nadeszła niedziela.

Mieszkańcy ulicy Górniczej w Gorcach ucieszyli się na widok drogowców, którzy w piątek pojawili się, by poprawić stan nawierzchni w tym rejonie.

Istniejące dziury zostały oczyszczone z kamieni i piachu i przygotowane do późniejszego łatania. Prace trwały od skrzyżowania ulicy Górniczej ze Staszica i zakończyły na skrzyżowaniu z ulicą Partyzantów. W sobotę roboty drogowe były kontynuowane i doszły aż do ulicy Traugutta. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że po sobocie nadchodzi niedziela, czyli dzień wolny od pracy. Chyba o tym fakcie zapomnieli drogowcy, którzy przygotowali dziury do zalepienia, ale samego łatania już nie zdążyli wykonać i pozostawili kierowców z drogą wyglądającą jak szwajcarski ser. Ulica na odcinku około 500 metrów wygląda tragicznie. Przejechanie nią graniczy z cudem, bowiem nawet najwytrawniejsi kierowcy po ominięciu jednej czy drugiej dziury, wpadają w kolejne wyrwy. Dlatego zwracamy się do mieszkańców Gorc oraz osób, które będą poruszać się swoimi samochodami remontowanymi ulicami, by uważali na dziury, bowiem zwłaszcza kiedy zapadnie zmrok są one niewidoczne.
- Przecież tu można urwać tylko zawieszenie. Jak zwykle ktoś nie pomyślał o ludziach. Kolejny przykład głupoty – mówi Jan Barczak, mieszkaniec Boguszowa-Gorc.

Należy mieć tylko nadzieję, że już jutro ekipy drogowe dokończą rozpoczętą naprawę nawierzchni w Gorcach. A tak na przyszłość maleńka rada dla drogowców. Może następnym razem należy się zastanowić nad tym czy nie lepiej zacząć taką naprawę np. w środę, by zdążyć z jej zakończeniem przed nadejściem tej nieszczęsnej wolnej od pracy niedzieli.

Czytaj również

Budżet na plusie

W ograniczonym zakresie

Wypadek na Żeromskiego

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~er 1-08-2010 11:41
a wczoraj wieczorem w boguszowie gówniarz podpalił na kmieniogorskiej rodzicom mieszkanie ale sie paliło masakra jak na filmie jakimś...
~mieszkaniec 1-08-2010 16:06
Trzeba było zobaczyć jak oni te dziury wycinali... W takim tempie może na październik będzie droga, a jak nie to zimą śnieg zalepi dziury. Paranoja...
~obserwator 1-08-2010 17:46
Czyli wszystko normalnie - to taki miejscowy standard!
~Sztyrlic 1-08-2010 20:47
My z Heniutkiem nie takie rzeczy po pijaku wycinali...ale zazwyczaj na niedzielę tyż robote łodkładali, toż nie przystoi w dzień święty ksiyndzu na parafiji łomotać.
~Drogowiec 2-08-2010 20:54
To nie macie tam jakiejś obwodnicy, żeby to ominąć ?
~byla mieszkanka gorc 13-08-2010 13:45
Drogowiec o jakiej ty obwodnicy mowisz w gorcach kazda jedna ulica wyglada podobnie tam na rowerze idzie kola po wyginac a juz nie wspomne o zawieszeniu w aucie. No ale patrzac przez ostatnie 5 lat to wizerunek gorc sie troche na lepsze zmienil.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wydział komunikacji czynny dłużej

Krok od śmierci

Indywidualne komunie

Raport prezydenta

Oświadczenie burmistrza