MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 6 lipca
im. Dominiki, Łucji

"Niebieski Parasol" w Wałbrzychu

Wiadomości: Wałbrzych
Piątek, 11 września 2015, 9:00
Aktualizacja: 13:30
Autor: red.
Fot. red.
Już od najbliższego poniedziałku mieszkańcy naszego miasta mogą bezpłatnie zasięgać porad prawnych, a to za sprawą ogólnopolskiej akcji "Niebieski Parasol", zorganizowanej przez Krajową Radę Radców Prawnych.

Ogólnopolska akcja "Niebieski Parasol" potrwa od 14 do 18 września. Na Dolnym Śląsku udział w akcji weźmie 28 kancelarii Radców Prawnych z Wałbrzycha, Bielawy, Dzierżoniowa, Jawora, Świebodzic, Świdnicy, Kamiennej Góry, Kowar, Lubina, Wrocławia, Nowej Rudy i Polanicy.

W Wałbrzychu osoby zainteresowane poradami prawnymi mogą zgłaszać się do Okręgowej Izby Radców Prawnych przy ulicy Dmowskiego 20 od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 15.00. Nie ma żadnych ograniczeń jeżeli chodzi o zakres porad prawnych.

Akcja „Niebieski Parasol” cieszy się dużą popularnością i zainteresowaniem. W ubiegłym roku w skali całego kraju radcowie prawni udzielili prawie 9 tysięcy porad. Osoby zainteresowane najczęściej szukały porad w sprawach związanych z problemami prawnymi w pracy, prawem ubezpieczeniowym, kwestiami spadkowymi, alimentacyjnymi, sprawami związanymi z prawem rodzinnym i opiekuńczym czy z prowadzeniem działalności gospodarczej.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Popierają Dudę

Czysto na Chełmcu

Bezpłatne bilety na basen

Z pasją działają lokalnie

Duda w Wałbrzychu

Zagospodarowali szczyt

Czy strażnicy zerwali plakaty wyborcze?

Mierzą prędkość