MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 30 maja
im. Jana, Karola

Nie zamierzała płacić

Wiadomości: Wałbrzych
Sobota, 16 maja 2020, 8:13
Aktualizacja: Niedziela, 17 maja 2020, 9:09
Autor: red
Fot. KMP Wałbrzych
W ręce funkcjonariuszy wpadła 21–latka, która w marcu tego roku dwukrotnie podpisała z jedną z ogólnopolskich firm umowę o świadczenie usług abonenckich, wiedząc, że nie zamierza się z niej wywiązać.

Funkcjonariusze Wydziału d/w z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu zatrzymali 21-latkę w czwartek przed południem w Wałbrzychu na ul. Ogrodowej. Mundurowi ustalili, że mieszkanka naszego miasta działając w celu osiągnięcia korzyści majątkowej wprowadziła w błąd pracowników co do faktu wywiązania się z umów i dwukrotnie w marcu tego roku - pobierając sprzęt w postaci m.in dekoderów cyfrowych, dysków twardych oraz kart cyfrowych - doprowadziła do niekorzystnego rozporządzenia własnym mieniem ogólnopolską firmę świadczącą usługi abonenckie. Tym samym podejrzana spowodowała straty na rzecz podmiotu gospodarczego w kwocie blisko 5 tysięcy złotych.

Zatrzymana 21-latka stanie teraz przed sądem. Za oszustwo grozi jej kara pozbawienia wolności do lat 8.

Twoja reakcja na artykuł?

3
20%
Cieszy
4
27%
Hahaha
1
7%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
13%
Złości
5
33%
Przeraża

Czytaj również

Sam się zdradził

Castle Party odwołane

Z promilami za kierownicą

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~olo 16-05-2020 9:09
Za 5tys zł dostanie taki wyrok jak ,, własciciele ,, amber gold , czyli Polskie prawo najlepsze w całej UE
~Prawo 17-05-2020 7:37
do: ~olo (9:09)
Twoim zdaniem ile powinna dostać a ile tamci z golda a ile np morderca a ile zwyrodnialec co komuś bez powodu wybił wszystkie zęby albo podpalił psa ?
~olo 17-05-2020 8:29
do: ~Prawo (7:37)
Ta dziewczyna powinna dostać pół roku w więzieniu z pracą by sie nauczyła pracować , z Amber Gold sumuje sie wszystkie zarzuty i wyjdzie wyrok około 30 lat pudła tak jak w USA Madof dostał około 60 lat paki za piramide finansową ,zwyrodnialec za pobicie od 10 lat w góre ,za psa maltretowanie do roku nie więcej bo już widze że za psa można dostać wyrok podobny do ludzi , dodam ostatnio w Szwajcari była sprawa w sądzie za to że wędkarz za długo wyciągał z wody szczupaka tzn 17 min , absurd jak na filmie Barei

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Kradł zamiast pracować

Pijanych nie brakuje

Jak wygląda sytuacja miejskich spółek – Aqua Zdrój dołuje

Co słychać w Wałbrzychu?

Jak w amerykańskim filmie