MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Nie tylko kradł, ale i podpalał

Wiadomości: Wałbrzych
Wtorek, 4 października 2011, 14:27
Aktualizacja: 14:28
Autor: red
Fot. red
Wałbrzyscy „kryminalni” zatrzymali 33–letniego mieszkańca Wałbrzycha. Mężczyzna kradł akcesoria samochodowe. Z zemsty spalił też samochód swojego pracodawcy.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego KMP w Wałbrzychu, zatrzymali 33-letniego mieszkańca Wałbrzycha. Mężczyzna podejrzewany był o kradzież akcesoriów samochodowych o wartości 1350 zł.

Od dłuższego czasu na terenie Wałbrzycha dochodziło do okradania samochodów. Złodziej zabierał różnego typu akcesoria - reflektory, listwy boczne, kołpaki, lusterka. Na podstawie zebranych informacji wałbrzyscy policjanci wytypowali sprawcę kradzieży. Okazał się nim 33-letni mieszkaniec Wałbrzycha. W czasie przeprowadzonego eksperymentu procesowego, mężczyzna wskazał miejsca popełnienia przestępstw oraz szczegółowo opisał sposób działania. W sumie policjanci udowodnili 33-latkowi 10 kradzieży akcesoriów samochodowych. Mężczyzna przyznał się również, że w maju 2010 roku spalił samochód dostawczy o wartości 40 000 zł. Była to zemsta na właścicielu pojazdu, któremu pomagał w pracy, a ten mu nie zapłacił.

O dalszych losach mężczyzny zadecyduje sąd. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Nastolatek w szpitalu

Sukces funkcjonariuszy

Kamieniecka oddana

Wyraźnie na PiS

Napluł w twarz

Niepewny los basenu

Obchodzili rocznicę

Szybka akcja