MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 5 lipca
im. Antoniego, Karoliny, Marii

Nie lubisz hejtu? Zrób zdjęcie, nakręć wideo i wygraj nagrody

Wiadomości: Świdnica/Region
Czwartek, 19 listopada 2015, 6:40
Aktualizacja: 7:06
Autor: opr.red.
Fot. organizatorzy
Na zakończenie tegorocznego sezonu projektu "Telewizja uśmiechu" przygotowano konkurs dla młodzieży gimnazjalnej ze Świdnicy i regionu.

Jesteś zmęczony językiem nienawiści, który coraz częściej pojawia się w mediach, codziennych rozmowach i w przestrzeni publicznej? Chcesz podzielić się swoim zdaniem na ten temat? Nic prostszego – na zakończenie tegorocznego sezonu „Telewizji uśmiechu” przygotowaliśmy dwa konkursy (dla młodzieży gimnazjalnej): wystarczy nakręcić wideo dotyczące zjawiska hejtu lub zrobić zdjęcie związane z tolerancją. Na zwycięzców czekają tablety multimedialne.

Pierwszy konkurs dotyczy zjawiska mowy nienawiści. Wystarczy przygotować krótki film (maksymalnie dwuminutowy), nakręcony telefonem komórkowym lub smartfonem. Temat: „Hejt stop!”. Wideo należy zamieścić na portalu YouTube i przesłać link, wpisując go w treści maila i wysyłając na adres konkurs@spichlerzkultury.pl. W treści wiadomości prosimy podać również imię, nazwisko, nazwę szkoły, klasę i swój numer telefonu (wyłącznie do użytku podczas konkursu przez organizatorów). Na zgłoszenia czekamy do 25 listopada, 27 ogłosimy wyniki. Na zwycięzcę czeka tablet multimedialny.

Drugi konkurs dotyczy tolerancji: czekamy na Wasze fotografie – jak widzicie tolerancję w obiektywie aparatu. Czekamy na jedną, najlepszą fotografię (jedna osoba może przesłać jedno zdjęcie). Zgłoszenia razem ze zdjęciem prosimy przesłać na adres konkurs@spichlerzkultury.pl, w tytule wiadomości wpisując „Konkurs – tolerancja”, a w treści maila również imię, nazwisko, nazwę szkoły, klasę i numer telefonu (wyłącznie do użytku podczas konkursu przez organizatorów). Na zgłoszenia czekamy do 25 listopada, 27 ogłosimy wyniki. Na zwycięzcę w tej kategorii również czeka tablet multimedialny.

Więcej o „Telewizji uśmiechu” na www.tvusmiechu.pl i www.facebook.com/tvusmiechu.

Projekt „Telewizja uśmiechu” Fundacji Spichlerz Kultury dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Honorowym patronem „Telewizji uśmiechu” jest Rzecznik Praw Dziecka – Marek Michalak.

Czytaj również

Miasto broni strażników

Na przekór pandemii

Odtworzą krzyż

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~pytia 19-11-2015 11:01
Będzie problem! Już w momencie ogłaszania wyników będzie obowiązywała inna wykładnia.
~emigrant 19-11-2015 20:00
Niech oduczaja hejtowania nie Polakow ale tzw.uchodzcow z Afryki i Azji bo to sa najwieksi rasisci wobec rdzennych europejczykow oraz niech ucza tolerancji homoseksualistow bo im jej brakuje w stosunku do osob hetero. Taka powinna byc aktualna wykladnia. Lewactwo & marksizm kulturowy-no pasaran!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Pieniądze na stadion

Bezpieczeństwo w wakacje

Zatrzymać w służbie

Basen od 11 lipca

Odwołali burmistrza