MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

NFZ w nowym miejscu

Wiadomości: Wałbrzych
Piątek, 28 lutego 2020, 8:29
Aktualizacja: Sobota, 29 lutego 2020, 9:08
Autor: red
Fot. red
Delegatura Dolnośląskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ w Wałbrzychu zmienia lokalizację. Od 2 marca zacznie ona funkcjonować przy ul. Kościuszki 1–3 (budynek PGNIG).

Od najbliższego poniedziałku 2 marca zapraszamy wszystkich do nowej siedziby Narodowego Funduszu Zdrowia w Wałbrzychu. Nowa lokalizacja to także nowa jakość obsługi i wyższe standardy. Od teraz interesanci w jednym miejscu załatwią szereg spraw poczynając od wydawania kart EKUZ, potwierdzenia zleceń na wyroby medyczne, potwierdzenia Profilu Zaufanego, weryfikacji ubezpieczenia, przyjmowania wniosków na leczenie uzdrowiskowe po przyjmowanie korespondencji itp. Dzięki swej dużej funkcjonalności delegatura będzie miejscem przyjaznym dla klienta.

Nowy budynek NFZ znajduje się blisko ścisłego centrum Wałbrzycha w bezpośrednim sąsiedztwie instytucji publicznych. Delegatura w tej dogodnej lokalizacji, tworzy wielofunkcyjną salę obsługi klientów Narodowego Funduszu Zdrowia, a nowo otwarty budynek będzie również przyjazny osobom niepełnosprawnym, zapewniając im łatwą i szybką możliwość załatwienia spraw.
- Cieszę się bardzo, że nowa siedziba jest w tak dogodnym miejscu. Chcemy być blisko naszych pacjentów i zapewnić im wygodne, nowoczesne warunki, odpowiadające ich potrzebom - mówi Zbigniew Terek dyrektor Dolnośląskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ.

Twoja reakcja na artykuł?

9
45%
Cieszy
0
0%
Dziwi
4
20%
Nudzi
1
5%
Smuci
0
0%
Złości
6
30%
Przeraża

Czytaj również

Chcą wstępu do lasu

Wyróżnienie dla Szczawna

Bez Dni Boguszowa–Gorc

Komentarze (12) Dodaj komentarz

~Emeryt dyplomowany. 28-02-2020 11:03
Według deklaracji PiS kilka lat wstecz NFZ miał być rozwiązany. A tutaj patrzcie Państwo biurokracja " nakręca" się sama. Do specjalisty kolejka na 2021 r.
~fake news killer 28-02-2020 11:15
do: ~Emeryt dyplomowany. (11:03)
klasyczna propaganda 3 RP. Nikt nie mówił (poza totalsami) o likwidacji NFZ. Szło tylko o przejrzystość w dzieleniu pieniędzy, z którą skorumpowane postkomunistyczne PO-SLD-owskie państwo o nazwie "nima i nie będzie" zawsze miało problem. Poza tym towarzyszu emerycie jest mowa tylko o zmianie siedziby, a nie o naborze urzędników, więc o jakim nakręcaniu biurokracji mowa ? A może poprzednią siedzibę musieli opuścić ? Czy tow. emeryt pomyślał o tym ? Co do kolejek do specjalisty, zamiast propagandowego bełkotu, proszę używać statystyk porównawczych z czasów rudego aktora lub tow. millera.
~Emeryt dyplomowany 28-02-2020 11:50
do: ~fake news killer (11:15)
Towarzyszu killer. Żeby dowartościować NFZ w nowej siedzibie należy klamki umieścić 50 cm od podłogi. Każdy pacjent będzie zobowiązany wtedy wejść z ukłonem do "jaśnie państwa". W okresie przed 1989 r. wszyscy mieli dostęp do lekarzy specjalistów bez potrzeby chodzenia do lekarza piewszego kontaktu. Minęło 30 lat i zmienia się wszystko na gorsze za każdej opcji Specjalista z rocznym poślizgiem . Ale prywatnie w ciągu tygodnia. Chwalić Pana, ZUS i NFZ wbrew wszystkiemu? Życzę zdrowia młody człowieku.
~fake news killer 28-02-2020 13:37
do: ~Emeryt dyplomowany (11:50)
Problem z panem jest poważniejszy . Proszę nie grać na sentymencie młodości. Tacy jak pan są odbiorcami podprogowej propagandy typu : "dawniej było lepiej". Owszem było lepiej, bo byliśmy młodsi, sprawniejsi, zdrowsi i korzystaliśmy z życia. A nie dlatego, że życie nam ułożył PRL. Dzisiejsi totalsi i aparat komunistyczny towarzyszu emerycie od lat uprawia ten sposób propagandy. Zwieńczeniem tego jest manipulacja :"PRL nie był zły, zbudował huty i kopalnie, a my byliśmy szczęśliwi". Zapomina jednocześnie, że Polska byłaby w rozwoju na poziomie Europy zach, gdyby PRL-u nie było. Co do meritum o NFZ, jeszcze nie wiem czy pan nie rozumie tego co napisałem, czy to wypiera.
~księgowy 28-02-2020 20:25
do: ~fake news killer (13:37)
PRL z początku lat 70tych był akurat na poziomie Europy Zachodniej a nawet ją bił w większości wskazników. To że USA nałożyło sankcje i wykończyło PRL ale w latach 80 tych to inna kwestia. Gdyby Partia nie zapomniała o zwiększeniu produkcji aut to inaczej byś wspominał PRL o ile go pamiętasz. Życie było wtedy o wiele tańsze niż teraz. Kobiety się rozmnażały na potęgę a to o czymś świadczy. Gdyby wtedy było żle tak jak teraz to nie narobiono by tylu dzieci. W biedzie się nikt nie rozmnaża , i taka sytuacja jest w IIIRP. Brak dzieci i ucieczki z kraju. 3 Miejsce pod względem ilości samobójstw w świecie dodatkowo.
~martwiący się 1-03-2020 17:54
do: ~księgowy (20:25)
bełkot do sześcianu.Wszystkie tzw. tezy, to fake newsy.Wszystkie. Najbardziej Polacy rozmnażali się w stanie wojennym, a czy wtedy jak pamiętamy wszyscy w PL byli bardzo bogaci ? . To tylko argument do 1 z uwag, na resztę szkoda czasu. Martwi mnie jednak co innego, mianowicie łapki w górę dla tej dezinformacji. Ile osób wierzy w te bzdury.
~Emeryt dyplomowany 29-02-2020 18:56
do: ~fake news killer (11:15)
Nie zmyślam towarzyszu killer ale uważnie czytam . Gazeta Prawna cytat (4.7.2017) "Prezes PiS ogłosił po kongresie, że sprawa finansowania służby zdrowia oraz likwidacji NFZ przechodzi na kolejną kadencję. – Sprawa kolejek – to jest problem, z którym musimy coś zrobić – mówił Jarosław Kaczyński. Zdaniem ekspertów to jasny komunikat: likwidacja Narodowego Funduszu Zdrowia przesuwa się o trzy lata" . link do strony https://serwisy.gazetaprawna.pl/zdrowie/artykuly/1055251,nfz-pis-likwidacja-zdrowie.html)
~Jasiek 28-02-2020 12:27
Panie emerycie, pozornie za komuny wszyscy mieli jednakowy dostęp do leczenia.Pozornie, bo promonenci mieli swoje przychodnie, kolejarze swoje, MSW swoje.Reszta proletariatu leczyła sìe na darach z Holandii,Niemiec i Skandynawii.Po transformacji jakieś pajace uznały, że lecznictwo ma zarabiać na siebie.Nawet PIS do kwadratu w 4 lata tego nie załatwi.Nie ma co mieć pretensji. Z innej beczki: czy będzie parking obok tej instytucji?
~Emeryt dyplomowany 28-02-2020 14:14
do: ~Jasiek (12:27)
Wszyscy mają równy dostęp do leczenia w myśl Konstytucji RP. Pozornie. Mimo, że płacimy 1 - 2 składki zdrowotne i dodatkowe ubezpieczenia to niczego to nie zmienia. Proszę zauważyć, że NFZ rozdziela fundusze podobnie jak kiedyś wydziały zdrowia przy dawnych urzędach miasta , województwa. Najogólniej w samej strukturze nic się nic zmieniło. Specjalistów jest dostatek. Ale każdy rząd zezwala na finansowanie komercji i możliwość korzystania z zasobów państwowej służby zdrowia przez lekarzy z prywatną praktyką lub też "dawanie w kopercie" ( przykład marszałka senatu). A wszystko po to , że w mętnej wodzie lepiej ryby się łapie. Przy okazji czy ci na świeczniku czekają latami na diagnozę na Szaserów w Warszawie?
~księgowy 28-02-2020 20:27
do: ~Jasiek (12:27)
Gówno Jasiek pamiętasz. Każdy w PRL kto pracował miał dostęp do leczenia a na zabiegi i dostęp do specjalisty nikt akurat nie czekał. Mimo tego że MSW miało swoje szpitale.
~zaskoczona 10-03-2020 10:39
A gdzie teraz ma siedzibę PGNiGE?
~Emeryt dyplomowany 17-03-2020 20:01
do: ~zaskoczona (10:39)
Przy ul. Wrocławskiej za Politechniką w stronę Wrocławia.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Mieroszów podsumowuje tydzień

Politycy rozdają maseczki

Zmiany w Starostwie

Lokalna tarcza

Doposażają jednostki