MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 9 sierpnia
im. Edyty, Romana

Nasz powiat w XV edycji Dolnośląskiego Klucza Sukcesu

Wiadomości: Wałbrzych/region
Sobota, 17 września 2011, 8:52
Aktualizacja: 8:54
Autor: RED
Fot. użyczone
Aż 6 nominacji trafiło do naszego powiatu podczas uroczystej gali, jaka miała miejsce 15 września w Oleśnicy. Nominatem był także sam Powiat Wałbrzyski w kategorii ,,Dolnośląski powiat najlepiej realizujący zadania publiczne”.

Kapituła konkursu przyznała wyróżnienia w 10 kategoriach. W pięciu z nich były nominowane pomioty z terenu naszego powiatu – w kategorii:

- ,,Dolnośląska firma najlepiej współpracująca ze społecznością lokalną i organizacjami pozarządowymi” - Alba Dolny Śląsk, sp. z o.o. i Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o.;

- najbardziej gospodarna gmina wiejska: gmina Czarny Bór;

- najlepszy klub sportowy, ośrodek sportu i rekreacji, przedsięwzięcie turystyczne lub organizator masowych imprez rekreacyjnych - Centrum Sportów Górskich ,,Czarodziejska Góra – Relaks w Jedlinie-Zdroju;

- najlepsza gazeta lokalna lub lokalny portal internetowy - tygodnik Nowe Wiadomości Wałbrzyskie

oraz w kategorii ,,Dolnośląski powiat najlepiej realizujący zadania publiczne” - Powiat Wałbrzyski, tuż obok powiatów: Polkowickiego, Oleśnickiego i Średzkiego (wszystkich powiatów na Dolnym Śląsku jest 29). Dolnośląski Klucz Sukcesu otrzymał Powiat Średzki, jednak – co podkreśla Starosta Wałbrzyski Robert Ławski: – Znalezienie się naszego powiatu w tak prestiżowej czwórce, najlepszej na Dolnym Śląsku, świadczy o docenieniu przez kapitułę konkursu codziennej pracy urzędu i stanowi motywację do dalszych działań.

Czytaj również

Przygotowują wystawę

Petycja do prezydenta

Zmarł symbol Wałbrzycha

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~Mors 17-09-2011 11:46
Na sukces trzeba solidnie zapracować. Mogą one być w przyszłości, ale nie z takim starostą jakim jest R.Ławski. A może warto poinformować mieszkańców powiatu jakimi osiągnięciami chciano zdobyć ten klucz sukcesu?? Promocja osoby starosty to zbyt mały sukces. Widoczne jest, że tekst jest "gotowcem " napisanym w starostwie. Brak w nim choćby kilku ciepłych słów o innych nominatach z naszego powiatu. Gratulacje dla Stowarzyszenia Kupców Świdnickich, które to trofeum zdobyło. W Świdnicy widoczna jest praca "zespołu", na czele z prezydentem miasta.
~janek 17-09-2011 12:50
Ale tekst jest o nominowanych z powiatu wałbrzyskiego. na swidniczce trzeba szukać o swidnicy

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wpadł tylko jeden

Radny straci mandat?

Wałbrzych spadł w rankingu

Zmieniaj Wałbrzych

Blisko oszustwa