MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 18 września
im. Ireny, Józefa, Stanisława

Napędził wszystkim strachu

Wiadomości: Wałbrzych
Wtorek, 15 września 2020, 13:43
Aktualizacja: Środa, 16 września 2020, 8:10
Autor: red
Fot. KMP Wałbrzych
Wałbrzyscy funkcjonariusze wczoraj po południu przeprowadzili działania poszukiwawcze w związku z otrzymaniem informacji o zaginięciu 9–latka. Ogłoszony został alarm dla policjantów i natychmiast rozpoczęto działania. Chłopiec cały i zdrowy został odnaleziony już po kilkudziesięciu minutach od zgłoszenia przez funkcjonariuszy z „dwójki” w jednym obiektów handlowych na terenie Wałbrzycha.

W poniedziałek około godziny 17:15 dyżurny drugiego komisariatu został powiadomiony o zaginięciu chłopca w dzielnicy Nowe Miasto. Stróżom prawa o okolicznościach zdarzenia opowiedziała matka zaginionego 9-latka. Wstępne ustalenia wskazywały, że oddalił się on z placu zabaw. Ponieważ poszukiwania prowadzone przez najbliższą rodzinę nie przyniosły rezultatu, powiadomili oni policję. Natychmiast rozpoczęto akcję poszukiwawczą. Funkcjonariusze, posiadając rysopis dziecka, przeszukiwali pobliskie pasaże handlowe i sklepy oraz patrolowi ulice miasta. Po kilkudziesięciu minutach od zgłoszenia patrol biorący udział w działaniach odnalazł zaginionego 9-latka. Chłopiec przebywał w jednym z centrów handlowych na terenie Wałbrzycha. Dzięki szybkiej akcji poszukiwawczej finał tej historii zakończył się szczęśliwie, jednak niewiele potrzeba, aby mogło dojść do nieszczęścia.

Twoja reakcja na artykuł?

6
46%
Cieszy
2
15%
Hahaha
1
8%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
4
31%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Niebezpiecznie w rejonie PSP nr 23

Biskup apeluje do rodziców

Uciążliwości jeszcze potrwają

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Ksiegowy 15-09-2020 16:01
Przestańcie robić z dzieci ofiary losu i c...y! W latach 70tych norma bylo ze dziecko 7mio letnie wracało z kluczem na szyi ze szkoły do domu przez pół miasta.A jak się gubilo to wracało samo wrscalo głodne najpóźniej wieczorem i nic się nikomu nigdy nie stało .Nie pamiętam przypadku aby wtedy ktoś skrzywdził dziecko.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Na trzeźwo w Dziećmorowicach

Andrzejówka zaprasza

Nowy inwestor

Nowa rada

Szczepienia i ostrożność