MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 3 czerwca
im. Leszka, Tamary

Napad z… odmrażaczem w ręku

Wiadomości: REGION, Szczawno-Zdrój
Poniedziałek, 28 lutego 2011, 18:58
Aktualizacja: 18:59
Autor: red
Fot. red
Nawet 12 lat za kratami może spędzić 26–letni mężczyzna, który zamaskowany kominiarką i uzbrojony w odmrażacz do zamków napadł na sklep w Szczawnie–Zdroju.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego i Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu zatrzymali 26-letniego mieszkańca Jedliny-Zdroju. Mężczyzna podejrzany był o dokonanie rozboju i kradzież 460 zł.

Do jednego ze sklepów spożywczo – monopolowych w Szczawnie-Zdroju wtargnął mężczyzna zamaskowany kominiarką. Miał ze sobą odmrażacz do zamków w aerozolu. Zagroził ekspedientce spaleniem twarzy i zażądał wydania pieniędzy. Z kasy zabrał 460 zł. W całym zamieszaniu kobiecie udało się wybiec ze sklepu i przy pomocy przechodniów zatarasować drzwi. Na miejsce zdarzenia natychmiast przybyli funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego i Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Wałbrzychu. Mężczyznę zatrzymano. Skradzione pieniądze odzyskano w całości.

O dalszych losach 26-latka zadecyduje sąd. Za rozbój grozi mu nawet 12 lat pozbawienia wolności.

Czytaj również

Pasażer został w aucie

Na "podwójnym gazie"

Zabiegają o przyjazd prezydenta

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~Ferry 28-02-2011 19:59
Głupi. Mógł spalić drzwi i uciec. He he
~Juhaska Bimbrowniczka 1-03-2011 8:23
Ło zez Ty - w morde jeża! Aze mnie zmroziło! Żeby cłeka za te pare dutków odmrazaczem nastraszać? A ptfuj! Toz bandytyzm prawdziwny. Mnie się do tyj pory takie zimowe płyny do auta to racej pozytywnie i ciepło kojazyły. Taki "borygo", cy nawet "autowidol" to sie wprawdzie lekutko plastikiem łodbijał po syćkim, ale nie paliła po tem nawet zgaga. A tu patrzej, taki łodmrazacz ... i zeby tak cłeka ... tyroz to sie ja moze byda bojała do sklepu motoryzacyjnego wnijść, co? A ptfuj! Tymczasem sie normalnie łokowitkom ksienżycowom łodmroże, bo to wiadomo i czysto i zdrowo i higienicznie, bo przy łokazji ocysci, odkazi i łorganizmu wypłuka syćko, co zimom zbendne. Hej!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Motorowerem w radiowóz

E–usługi dostępne w Starostwie Powiatowym w Wałbrzychu

Na zakazie i z narkotykami

Minister w Wałbrzychu

Jak wygląda sytuacja miejskich spółek – Aqua Zdrój dołuje