MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 16 lipca
im. Marii, Mariki

Nagroda za autorski projekt dla Spółdzielni Mieszkaniowej „Podzamcze”

Wiadomości: Wałbrzych
Sobota, 11 maja 2013, 12:25
Aktualizacja: 12:31
Autor: opr.red.
Fot. użyczone
W Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim we Wrocławiu miało miejsce uroczyste wręczenie nagród dla zwycięzców konkursu grantowego Fundusz Naturalnej Energii GAZ–SYSTEM S.A.

Wśród pięciu laureatów konkursu z Dolnego Śląska znalazła się Spółdzielnia Mieszkaniowa „Podzamcze” (otrzymała nagrodę w wysokości 10 tysięcy złotych) , która zgłosiła do konkursu projekt „Dla natury”.

Nagrody wręczył Wojewoda Dolnośląski Aleksander Marek Skorupa, który był organizatorem uroczystości, oraz Marek Mielczarek Prezes Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu. Na spotkaniu obecni byli również przedstawiciele Operatora Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A.

Podczas wystąpienia Wojewoda Dolnośląski stwierdził, iż jest bardzo zaskoczony, że po raz pierwszy do konkursu przystąpiła Spółdzielnia Mieszkaniowa, która zgłosiła swój projekt z wyjątkowo interesującymi działaniami.

Celem konkursu jest dofinansowanie najlepszych pomysłów na ochronę środowiska naturalnego regionu. Trzecia edycja konkursu była skierowana m.in. do gmin, szkół i przedszkoli województwa dolnośląskiego, zachodniopomorskiego, pomorskiego, lubuskiego oraz mazowieckiego.

Czytaj również

Trzaskowski zdobył Wałbrzych

Biwak Survivalowy

Duda w Wałbrzychu

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~ 11-05-2013 13:32
gratuluję przedstawicielowi SM "Podzamcze"
~księgowy 11-05-2013 14:27
Prawda jest taka, że nie gaz a węgiel jest jedynym sensownym paliwem dla Polski a nie drogi gaz z zagranicy, tym bardziej że kraje poza UE mają gdzieś naturę i środowisko, tak więc kop tu się z koniem i konkuruj cenami energii.No ale czego się nie robi dla rytuałów hołdu dla wodzów i szamanow unijnych.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wyborcza loteria

Duda wygrał tylko w Czarnym Borze

Schronisko w wakacje

Sanikom inwestuje

Remontują Niepodległości