MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 14 lipca
im. Kamila, Marcelina

Na Wrocławskiej utrudnienia

Wiadomości: Wałbrzych
Niedziela, 14 lipca 2013, 12:06
Autor: red
Fot. Robert Bajek
Ruszył remont drogi krajowej nr 35 na odcinku od ul. Braci Śniadeckich do ul. Piotrowskiego.

Remont ten spowodował tworzenie się w centrum miasta korków. Prace przy modernizacji drogi potrwają do końca października.

Podczas realizacji inwestycji zachowano ruch dwukierunkowy. Rozkłady jazdy autobusów nie uległ zmianie. Tym niemniej oznacza to okresowe niedogodności dla kierowców i pasażerów.

Czytaj również

Mniej pacjentów

Na przekór pandemii

Duda w Wałbrzychu

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~meksyk 14-07-2013 13:07
Zastanawiam się czy ruch samochodów z naczepami nie powinien był być ograniczony w sposób drastyczny. Kilka razy jechałem tym placem budowy i kierowcy tirów nie za bardzo starali się uważać na innych użytkowników drogi zgodnie z zasadą jestem większy więc zjeżajcie z drogi. Poza tym wyminiecie się dwóch dużych pojazdów takich jak autobusy wymaga wjechania na pobocze w kierunku do miasta. Bardzo często tym poboczem przemieszczają się piesi.
~Wałbrzych 14-07-2013 15:44
No i co z tego ale remont trzeba wykonać tyle lat nic nie było robione a na obwodnicę nie ma co czekać.
~meksyk 14-07-2013 21:20
Za brak obwodnicy podziękuj Kruczkowskiemu i Szełemejowi. Jeden doszukiwał się afer i niczego tak naprawdę nie znalazł, a kasę musiał zwrócić. Drugi upierdliwił się na grodzkość. Najpierw trzeba było z równym zapałem upierdliwić się na obwodnicę, a później ustanowić grodzkość. No, ale wybierając cel musiał brać pod uwagę zarząd komisaryczny. No i obwodnica poszła. Na kolejne lata.
~meksyk 15-07-2013 12:47
A dlaczego niby Szełemejowi i Kruczkowskiemu ? Po pierwsze obwodnica budowana była za czasów prezydenta Stanisława Kuźniara i nie dokończona, Kruczkowski co miał z tym zrobić ? jak kasa się rozeszła , a Szełemej jest tutaj dopiero od 2 lat. Powiat nie był grodzki i nie było obwodnicy, obwodnicę w Legnicy i Jeleniej wybudowali też z Grodzkości , więc nie opowiadaj bzdur czyja jest wina i że wina jest przez Grodzkość. Grodzkość to podstawa, już nie było grodzkości i też nic nie było. Popatrz jak wyglądają powiaty okoliczne a jak Wałbrzyski więc trzeba było się odciąć od SLD aby stanąć na nogi bo nic nie zrobili w powiecie.
~meksyk 15-07-2013 18:06
Nie stać cię na nic kreatywnego, że podszywasz się po innych? Pieniądze na obwodnicę się nie rozeszły. Zostały zwrócone, bo nie zostały wykorzystane ponieważ prace wstrzymano po ogłoszeniu napompowanej afery. A trzeba było kontynuować prace i w międzyczasie szukać winnych rzekomych wałków. Jeśli wałki okazałyby się takie jak mówili PO/PIS nie byłoby problemu ze skazaniem winnych. A teraz sieroty jak ty chodzą i plotę głupoty, którym nawciskał do łba dawny kandydat na prezydenta, dzisiaj określanego mianem Piotra K.
~Jakubek1993 16-07-2013 22:55
Tyle że tak naprawdę jak GDDKiA wykupywała grunty pod obwodnice Wałbrzych nie był grodzki a w tym przypadku to nie miasto a GDDKiA wypłaca odszkodowania ma na to 30 dni jak widać nie wywiązała się z tego.A po za tym obwodnica częściową będzie przebiegać przez Szczawno w tym przypadku za całą inwestycje odpowiedzialna jest GDDKiA

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Więcej atrakcji

Odkryj Dolny Śląsk

Miasto broni strażników

Wolontariusze odwiedzili seniorów

Bogata kartoteka