MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Na gorącym uczynku

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 5 sierpnia 2019, 10:40
Aktualizacja: Wtorek, 6 sierpnia 2019, 8:40
Autor: red
Fot. KMP Wałbrzych
Kara nawet 15 lat pozbawienia wolności grozi 31–letniemu mieszkańcowi naszego miasta, który w piątek nad ranem został zatrzymany przez policjantów prewencji wałbrzyskiej komendy na gorącym uczynku kradzieży z włamaniem do domku jednorodzinnego w dzielnicy Konradów.

Do zdarzenia doszło 2 sierpnia przed godziną 4.00 na jednej z posesji mieszkalnych przy ul. Kopalnianej w Wałbrzychu. Sprawca po uprzednim wyważeniu okna łazienkowego dostał się do wnętrza domku jednorodzinnego. Wałbrzyscy policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu bezpośrednio po otrzymaniu wezwania niezwłocznie udali się na miejsce i po przyjeździe zatrzymali złodzieja na gorącym uczynku przestępstwa – ukrytego za komodą w salonie.

Funkcjonariusze zabezpieczyli przy podejrzanym m.in. tablet, trzy telefony komórkowe, okulary przeciwsłoneczne, notebooka, zegarek oraz pieniądze w różnej walucie o łącznej wartości ponad tysiąca złotych. Zatrzymany mężczyzna stanie teraz przed sądem. Za kradzież z włamaniem może spędzić za kratami więzienia 15 lat, gdyż wcześniej był już karany za podobne przestępstwa. Odzyskane mienie niebawem w całości wróci do właściciela posesji.

Twoja reakcja na artykuł?

2
29%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
1
14%
Smuci
2
29%
Złości
2
29%
Przeraża

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Fundacja Tokarczuk

Kolejne potrącenie

Biedaszyby wciąż istnieją

Rozwojowa sprawa

Prosto w radiowóz

Zaopiekował się portfelem

Areszt dla 18–latka

Zmodernizowany oddział