MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Na biathlonowych trasach

Wiadomości: Europa
Wtorek, 5 marca 2019, 12:20
Aktualizacja: 12:24
Autor: PAW
W Krasnojarsku rozpoczęły się zmagania biathlonistów w ramach 29. Zimowej Uniwersjady. Pięć z sześciu medali w biegach indywidualnych wywalczyli reprezentanci gospodarzy. Miejsca w czołowej dziesiątce wywalczyli Magda Piczura i Przemysław Pancerz z Borówna w gminie Czarny Bór.

W biegu mężczyzn niezły początek zanotował Mateusz Janik, który na półmetku pozostawał bezbłędny i zajmował czwarte miejsce. W dalszej części rywalizacji spudłował jednak czterokrotnie i spadł na czternastą lokatę. Lepszy od niego okazał się Przemysław Pancerz. Tylko dwa niecelne strzały spowodowały, że na mecie był dziesiąty. W czołowej dwudziestce - na siedemnastym i osiemnastym miejscu - uplasowali się jeszcze Michał Neumann (5 minut kary) i Łukasz Sidorowicz (4 minuty kary). Łukasz Bałęczny z pięcioma pudłami na koncie sklasyfikowany został na 24. pozycji.

Medale z najcenniejszych kruszców - podobnie jak u pań - dla Rosji. Wygrał Nikita Porszniew, który o pięć sekund pokonał Eduarda Latypowa. Jako jedyny z Rosjanami powalczył Felix Cottet-Puinel. Francuz był bezbłędny i zajął trzecie miejsce.

Źródło: www.biathlon.pl

Twoja reakcja na artykuł?

3
100%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Start triathlonistów

Znamy wszystkich kandydatów PiS–u

Zranione Jaguary

Szczawno w centrum

Nietypowy pożar

Pieszy rajd

Radni będą głosować w sprawie referendum

Poszukują świadków