MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 5 lipca
im. Antoniego, Karoliny, Marii

Muflony rozdane

Wiadomości: Wałbrzych
Wtorek, 7 kwietnia 2009, 14:30
Aktualizacja: 14:41
Autor: aga
Muflony 2008 – Wręczenie statułetek
Fot. mario
Emocje, niepewność, radość i duma, to uczucia, jakie towrzyszyły uczestnikom gali Muflony 2008. Marmurowe rogi znalazły swoich właścicieli i uhonorowały całoroczną pracę dolnośląskich przedsiębiorców i ich firm.

Zamek Książa już po raz jedenasty gościł najlepszych przedsiębiorców i laureatów tego prestiżowego konkursu. Tego wieczoru osłabł już duch rywalizacji, ale z każdą minutą wzrastało poczucie niepewności i cichej nadziei na zwycięstwo. Niepewność była tym większa, że do samego końca kapituła nie zdradziła, kto tym razem opuści mury zamku z marmurową statuetką.
Od jedenastu lat Muflony są największą na Dolnym Śląsku imprezą integrującą świat biznesu ,promującą dolnośląską przedsiębiorczość i przyczyniającą się do rozwoju naszego regionu. Jak zawsze marmurowe statuetki wręczono podczas uroczystej gali w obecności wielu osobowości naszego życia publicznego.
W tym roku statuetki rozdano w pięciu kategoriach.
W kategorii małe i średnie przedsiębiorstwo Muflona 2008 odebrał Jan Nowakowski, właściciel salonów Toyota w Świebodzicach i na Bielanach Wrocławskich. Jest to już drugi Muflon dla Toyoty. Pierwszą statuetkę firma otrzymała w 2004 roku, dlatego ten wieczór i zaszczyt odebrania nagrody po raz drugi był wielką niespodzianką dla Jana Nowakowskiego.Jak twierdzi właściciel salonów Toyota na pewno za rok również weźmie udział w plebiscycie, choć z drugiej strony, trzeba dać szansę innym firmom.
Miano najlepszego dużego przedsiębiorstwa uzyskały wałbrzyskie Zakłady Koksownicze Victoria S.A. Jest to pierwszy Muflon w historii firmy. Nie ukrywając wzruszenia nagrodę odebrał prezes zakładów Fryderyk Krukowski. W minionym roku najlepsze usługi świadczyło przedsiębiorstwo Szczawno – Jedlina. Marmurowa statuetka stała się nagrodą za krioterapię ogólnoustrojową w komorze kriogenicznej. Osobowością roku 2008 został prezes Zamku Książ Jerzy Tutaj. Absolwent II Liceum Ogólnokształcącego w Wałbrzychu, współautor i założyciel Wałbrzyskiej Wyższej Szkoły Zarządzania i Przedsiębiorczości.
Emocje i niepewność towarzyszyły uczestnikom do samego końca. Od samego początku marmurowe statuetki są symbolem jakości i dobrej firmy. Tym bardzie teraz w dobie światowego kryzysu gospodarczego. Tegoroczna gala udowodniła, że nawet w tak trudnych czasach można osiągnąć sukces.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Czysto na Chełmcu

Duda w Wałbrzychu

Powiatowa sesja

Bezpieczeństwo w wakacje

Przyjedzie Duda

Ortopedia czynna od jutra

Pieniądze na stadion

Schronisko w wakacje