MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Motoryzacyjny zlot

Wiadomości: REGION, Stare Bogaczowice
Niedziela, 28 lipca 2019, 10:38
Aktualizacja: Poniedziałek, 29 lipca 2019, 9:01
Autor: red
Fot. organizatorzy
W pierwszy weekend sierpnia, nad zalewem w Starych Bogaczowicach, odbędzie się kolejna edycja cyklicznej imprezy motoryzacyjnej VAG Wałbrzych. W tym roku jest to już piąta edycja, z czego druga organizowana w Starych Bogaczowicach.

Organizatorzy przygotowali szereg konkursów i zawodów, w których każdy będzie miał możliwość sprawdzenia swoich zdolności związanych z motoryzacją. W programie przewidziane również konkursy dla mieszkańców Gminy Stare Bogaczowice. Najlepsi zostaną nagrodzeni motoryzacyjnymi niezbędnikami. Cały weekend będzie też wypełniony atrakcjami dla widzów, tj. pokazy sprzętu car-audio, pokazy samochodów z zawieszeniem pneumatycznym, czyli tzw. air-ride, stoisko z gadżetami i inne, a przede wszystkim możliwość zapoznania się z głównym elementem imprezy czyli pojazdami uczestników. Są to nie tylko pojazdy modyfikowane, ale także klasyczne. Każdy uczestnik obiera sobie pewien kierunek swoich prac modyfikacyjnych i w tym kierunku podąża, co pozwala zaprezentować całą gammę różnorodnych trendów.

Impreza trwa w dniach od 2 do 4 sierpnia, natomiast jej główna część przewidziana jest na sobotę i zaczyna się już od godziny 11:00.

Organizatorzy zapraszają wszystkich– nie tylko miłośników grupy VAG, ale także rodziny z dziećmi oraz wszelkie osoby zainteresowane tematem motoryzacji, ponieważ każdy z nich znajdzie tutaj coś dla siebie.

Twoja reakcja na artykuł?

1
25%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
3
75%
Przeraża

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wywieźli śmieci i...pojemniki

GCB–K zrealizuje projekt

Poszukiwani mordercy

Zdrowy Wałbrzych

Przyjdź na debatę

Trwają zapisy

WOŚP w Boguszowie–Gorcach

Co dalej ze stadionem na Nowym Mieście?