MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 7 sierpnia
im. Doroty, Kajetana

Moc Maszyn w Starej Kopalni

Wiadomości: Wałbrzych
Niedziela, 5 maja 2019, 8:36
Autor: Robert Bajek
Fot. Robert Bajek
Na zakończenie Majówki w Starej Kopalni zorganizowano imprezę skierowaną głównie do miłośników i fanów motoryzacji: Moc Maszyn.

Podczas Mocy Maszyn na terenie Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu prezentowane były pojazdy zabytkowe, samochody rajdowe, motocykle i pojazdy specjalistyczne, dzięki współpracy Starej Kopalni ze Stowarzyszeniem Moto-Weteran Wałbrzych, Mercedes-Benz Wałbrzych i słynnym kierowcą rajdowym Jerzym Mazurem, który podczas imprezy opowiadał o swoich przygodach podczas rajdów i wyścigów samochodowych, w tym o udziale w Rajdzie Dakar, który ukończył jako pierwszy Polak w historii.

Bardzo dużo atrakcji czekało na najmłodszych: były dmuchańce, klocki, warsztaty z robotyki KidsTech - "Moc Maszyn Lego", warsztaty tworzenia własnego czako, układanki archeologiczne, a także gry, zabawy i animacje z KamayuArt. Dla uczestników Mocy Maszyn był też tor Carrera, umożliwiający jednoczesną rywalizację sześciu uczestników, symulatory jazdy, warsztaty rzeźbiarskie, alkogoogle i koncert zespołu "Linia Nocna" w Klubie Muzycznym "Montownia".

Twoja reakcja na artykuł?

4
36%
Cieszy
0
0%
Hahaha
5
45%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
18%
Przeraża

Czytaj również

Promują gminę

Na opiekę wytchnieniową

Glapiński kończy karierę

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Bogacz 5-05-2019 15:26
Co za bieda-jak wszystko w tej miescinie. Trzy auta z moich garazy wiecej sa warte jak te wszystkie mechanoskopy razm wziete ;)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Olbrzymie potrzeby

Wytyczyli kolejny odcinek

Uważaj na crossowców

Aktywna Jedlina

Rewitalizują centrum miasta