MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 4 lipca
im. Malwiny, Odona

Młodzieżowa Rada Miejska Szczawna–Zdroju z nowymi pomysłami

Wiadomości: REGION, Szczawno-Zdrój
Środa, 22 maja 2019, 12:52
Aktualizacja: 14:56
Autor: red
Fot. UM Szczawno–Zdrój
Udział w Dniach Szczawna–Zdroju, regularne spotkania i udział w nowych przedsięwzięciach – takie są plany Młodzieżowej Rady Miejskiej w Szczawnie–Zdroju, która po kilkumiesięcznym okresie braku aktywności spotkała się, aby omówić najbliższe działania.

Jednym z takich działań będzie aktywne włączenie się w przygotowania święto miasta. Młodzi radni wezmą udział w Paradzie Mieszkańców, otwierającej Dni Szczawna-Zdroju. Przewodniczący MRM odbierze z rąk Burmistrza Marka Fedoruka symboliczne klucze do miasta. Po wydarzeniu odbędzie się kolejne spotkanie robocze, które pozwoli zaplanować kolejne działania.
- Temat dzieci i młodzieży w Szczawnie jest dla mnie, jako inicjatora MRM, bardzo istotny i znany. W tym roku planujemy otwarcie klubu młodzieżowego, który przez szczawieńską młodzież był bardzo oczekiwany. Udało się w budżecie gminy wygospodarować środki na ten cel – mówi Łukasz Kurjata, zastępca burmistrza Szczawna-Zdroju.

Koordynatorem MRM w tej kadencji Rady Miejskiej jest Przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury i Sportu radna Edyta Pantol.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
33%
Nudzi
1
33%
Smuci
1
33%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Przyjedzie Duda

Wałbrzych potrzebuje łącznika z S3

Mogli zrywać czy też nie?

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~Zolza 22-05-2019 19:18
Ble ble udział w nowych przedsięwzięciach. Śmiech na sali. Co to za artykuł z którego nic nie wynika. Głupota sięgnęła zenitu!
~D. Trump(ek) 22-05-2019 22:24
Po co Parada Mieszkańców??? Wystarczy jak "przeparaduje" samotnie najbardziej "paradny" tzw. burmistrz tego coraz bardziej śmiesznego miasteczka!!! :D :D :D
~X 28-05-2019 21:47
Z tego co widzę to najwięcej na Dni Szczawna organizuje biblioteka szczawienska.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Czy strażnicy zerwali plakaty wyborcze?

Przypominajka dla turystów

Brawo seniorzy!

Granica otwarta

Miasto broni strażników