Wałbrzych: Młodzież jeszcze rywalizuje na boiskach

Piątek, 13 czerwca 2014, 13:42
Aktualizacja: 13:43
Juniorzy Górnika walczą o awans do ligi centralnej, a pozostałe młodzieżowe zespoły biało–niebieskich powoli będą kończyć swoje zmagania.

W Dolnośląskiej Lidze Trampkarzy, Górnicy w ostatnim swoim meczu zremisowali w Legnicy z Konfeksem 1-1 i zajmują obecnie 8. lokatę. Przed nimi jeszcze jeden mecz, a ewentualna wygrana daje im szansę awansować o 2-3 lokaty.

W Dolnośląskiej Lidze Młodzików wałbrzyszanie wciąż przewodzą stawce, a do rozegrania mają jeszcze dwa mecze.

W zaległym meczu Ligi Terenowej Młodzików pomiędzy drużynami Victorii Wałbrzych a Górnikiem Wałbrzych do przerwy piłkarze Victorii prowadzili 4-3. Po zmianie stron podopieczni Włodzimierza Ciołka zaczęli dominować na boisku, czego rezultatem było strzelenie 4 goli.
Ostatecznie Górnik pokonał lokalnego rywala 7-4.

W kolejnym meczu Górnik podejmował Włókniarza Głuszyca. Do przerwy było 1-1. W drugiej połowie młodzicy Górnika realizowali plan taktyczny trenera i pokonali rywala 5-2. W ostatnim meczu sezonu Górnik Wałbrzych udał się do Jedliny Zdroju, gdzie pokonał gospodarzy 4-1. Podopieczni Ciołka w tej edycji ligi nie doznali porażki.