Czytających: 5207

Wałbrzych: Młodzicy zapaśnicy na fali wznoszącej

Środa, 11 lutego 2015, 14:36
W inauguracji nowego sezonu najmłodsi zapaśnicy ZLKS Zagłębie Wałbrzych wystartowali w Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym „IZERY CUP” w Starej Kamienicy.

Zawody rozegrano 7 lutego. W klasyfikacji drużynowej nasi zajęli pierwsze miejsce przed Agrosem Żary oraz Sokołem Kladno z Czech.

Dzieci - w kategorii 27 kg - Jakub Miś miejsce I , Rafał Lipiński był III, 35 kg - Kacper Grondys zajął II miejsce, w kategorii 60 kg - Sebastian Wild wywalczył I miejsce i w kategorii +60 kg - Tymoteusz Nawrot zajął III miejsce.

W grupie Młodzik medale zdobyli: w kategorii 35 kg - Mateusz Kaczor II miejsce i Marcin Orliński III miejsce, a w kategorii 38 kg - Łukasz Ropiak zajął I miejsce, a w kategorii 73 kg - Maciej Tomaszewski wywalczył I miejsce.