Zalogowanych: 5

Wrocław: Młodzicy Górnika Nowe Miasto też wygrywają

Czwartek, 29 października 2009, 12:20
Aktualizacja: 12:27
Drugą z rzędu wygraną w lidze młodzików zanotowali koszykarze Górnika Nowe Miasto Wałbrzych. Tym razem wałbrzyszanom 85:46 uległa pierwsza ekipa Śląska Wrocław.

Od początku spotkanie przebiegało pod dyktando przyjezdnych. Po pierwszej kwarcie było 20:10 dla Górnika. Z każdą kolejną minutą przewaga biało-niebieskich rosła. Po dwóch odsłonach wynosiła już 28 oczek, a po 30 minutach 35 punktów. W ostatniej częsci meczu gra się wyrównała, ale młodych wrocławian stać było jedynie na utrzymanie i tak wysokiej porażki do ostatniej syreny. Wałbrzyszanie po III rozegranych meczach z 5 oczkami zajmują 5 miejsce w tabeli. Prowadzi z kompletem 8 punktów Górnik Wałbrzych.

Śląsk I Wrocław - Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 46:85 (10:20, 12:30, 10:17, 14:18)
Górnik NM: Kurzepa 21, Chomicki 14, Baron 10, Pilarczyk 8, Piskorski 8, Prokopowicz 8, Mróz 6, Lindner 6, Olejarz 3, Łuczak 1