MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Młodzi wałbrzyszanie z wizytą w Czarnym Borze

Wiadomości: REGION, Czarny Bór
Czwartek, 21 lutego 2019, 6:40
Autor: red
Fot. organizatorzy
W piątkowe przedpołudnie w progach Biblioteki + Centrum Kultury w Czarnym Borze zawitali uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 37 w Wałbrzychu.

Młodzi wałbrzyszanie zwiedzili wszelkie biblioteczne zakamarki, spośród których niekłamany zachwyt wzbudziły, ukryte pośród regałów i prowadzące do kącika czytelniczego, schody oraz znajdująca się pod nimi - doskonale wyposażona - sala komputerowa. Dzieciom do gustu przypadła również sala zabaw, pełna sprzętów i atrakcji dla najmłodszych oraz kawiarenka serwująca gorącą czekoladę i inne pyszności.

Oprócz zwiedzania czarnoborskiej biblioteki na młodych gości czekały też warsztaty plastyczne przygotowane i poprowadzone przez instruktorki B+CK. Spod zdolnych rąk wałbrzyskich uczniów wyszły piękne, wielobarwne motyle, które być może staną się pierwszymi zwiastunami wiosny w Czarnym Borze.

Twoja reakcja na artykuł?

5
56%
Cieszy
0
0%
Dziwi
1
11%
Nudzi
1
11%
Smuci
0
0%
Złości
2
22%
Przeraża

Czytaj również

Policjanci rozmawiali z uczniami o bezpieczeństwie w sieci, hejcie w internecie

PWSZ wysoko oceniona

Możesz zagłosować na swojego proboszcza

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~Moherowy Pisior 21-02-2019 13:19
Mam nadzieję, że wizyta w Czarnym Borze wybije Wam nadmierne korzystanie z Przenajświętszego Sakramentu pod postacią wina. Pić mogą tylko księża.
~bicz_bozy 21-02-2019 14:38
Niezmiernie cieszy taka wizyta, ponieważ daje nadzieję na "doszusowanie' szkół wałbrzyskich do szkoły w Czarnym Borze w aspektach pozamerytorycznych. Różnica w poziomie organizacyjnym, estetycznym, funkcjonalnym pomiędzy szkołą czarnoborską a szkołami wałbrzyskimi jest niemal cywilizacyjna. Życzyłbym sobie szkół w Wałbrzychu posiadających choćby 50% jakości w stosunku do sąsiedniej gminy.
~Maniek 21-02-2019 19:25
do: ~bicz_bozy (14:38)
Dobrze piszesz. Nasza szkoła jest najlepsza.A biblioteka też jest dobra.
~krysia 21-02-2019 18:00
do bicz_bozy" coś poszło nie tak, owszem szkoła jak się patrzy ale porównaj biiblioteki , czy można porównać poziom biblioteki pod Atlantami do naszej?? weź nie żartuj, kiedyś tak, ale nie teraz. Nie liczy się forma ale treść!!! porazka
~T34 21-02-2019 19:07
Zwłaszcza ze p. Wójt wywalił dobrych i merytorycznych pracowników a wstawił no cóż slabeuszy patrz była p.o. dyrektora i p. Basie każdy wie która .

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Zastępca burmistrza Boguszowa–Gorc zawiesza członkostwo w partii Porozumienie

PiS stracił przodownictwo w sondażu

W ramach akcji "Świadomy junior" policjanci rozmawiali z przedszkolakami z Głuszycy o bezpieczeństwie

"Gwiazdy Biznesu 2019" – ruszyły zgłoszenia

Prezydent Szełemej i radni miejscy włączają się w akcję wsparcia dla piłkarskiego Górnika