MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 11 lipca
im. Karoliny, Olgi

Młodzi siatkarze grali w Pisarzowicach

Wiadomości: Wałbrzych
Wtorek, 24 marca 2015, 12:08
Aktualizacja: 12:09
Autor: PAW
Fot. użyczone
W sobotę 21 marca młodzi siatkarze Victorii PWSZ Wałbrzych uczestniczyli w I Wiosennym Turnieju Mini Siatkówki o Puchar Wójta Gminy Kamienna Góra.

Impreza odbyła się w Pisarzowicach. Nasi debiutanci w trójkach otarli się o podium i zajęli 4. miejsce, a brązowy medal był w zasięgu ręki. W dwójkach nasi wywalczyli 6. miejsce wśród 12 zespołów. Do rywalizacji wyszła dwójka naszych najmłodszych adeptów - Jasiek Wiernicki oraz Dominik Borowski i rywalizowała w dwójkach chłopców - rocznik 2004 i młodsi, z siatką na wysokości 2m i boisku 5mx4m.

Następnie do akcji wkroczyli trochę starsi zawodnicy w rywalizacji trójek chłopców - rocznik 2003 -Szymek Ziemniak, Hubert Laszkiewicz oraz Michał Heral – z siatką na wysokości 2,1m i boiskach 7mx4,5m.

To był wspólny wyjazd wraz ze Szkółką Kinder Volleyball - Siatkówka dla Najmłodszych, którzy do Kamiennej Góry pojechali z dwoma zespołami. Maciej Pikus -Krzysztof Ranowicz (najmłodsza para turnieju - rocznik 2006, 2007), którzy zagrali 6 spotkań, z czego 2 zwycięskie, i ostatecznie 8. miejsce.

Kolejny zespół w składzie: Bartek Nackowski, Arkadiusz Kork, Karol Kosela na 7 rozegranych spotkań przegrał tylko 1 mecz i ostatecznie miejsce na podium i brązowy medal.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wałbrzych z awansem

Czy strażnicy zerwali plakaty wyborcze?

Miasto pięknieje

Siatkarki znają rywalki

Kino samochodowe dla kibiców

Przyjedzie Duda

Skwer "Grubego"

Warto inwestować w dzieci