Zalogowanych: 5

Głogów: MKS znów poległ

Czwartek, 26 sierpnia 2010, 12:11
Aktualizacja: 12:12
Piłkarze MKS–u doznali kolejnej porażki. Tym razem zdecydowanie ulegli w Głogowie rezerwom Chrobrego 2–5.

W drużynie Chrobrego w podstawowym składzie zobaczyliśmy kilku piłkarzy na co dzień ocierających się o pierwszą drużynę. Taka ekipa bez większych problemów poradziła sobie z zespołem z uzdrowiska. Już do przerwy miejscowi prowadzili 3-0. Mogli prowadzić nawet wyżej, ale zabrakło im skuteczności. Nasi mieli olbrzymie problemy ze stwarzaniem okazji do zdobycia goli. Gole dla Głogowa zdobyli Szala, Fryzowicz i Hałambiec z rzutu karnego.

W drugiej połowie Chrobry spokojnie kontrolował przebieg gry. Najpierw na 4-0 podwyższył Górski. MKS zdobył honorowe trafienie w 73. minucie za sprawą Łukasza Bębeńca. Później znów gola zdobyli miejscowi, a konkretnie Ochmański. Wynik meczu na 5-2 ustalił najlepszy w szeregach Szczawna-Zdroju Bębeniec.

Chrobry II Głogów – MKS Szczawno-Zdrój 5-2 (3-0)