Czytających: 5510

Kamienna Góra: MKS testuje

Piątek, 27 lipca 2012, 18:21
Aktualizacja: 18:21
W kolejnym meczu sparingowym, piłkarze MKS–u Szczawno Zdrój zremisowali w Kamiennej Górze z miejscową Olimpią 2–2.

Trener Wiesław Walczak miał w tym meczu okrojony skład. W zespole ze Szczawna pojawiło się za to kilku testowanych piłkarzy, m.in. Jaskułowski, Szyszka, Szkudlarek.

Pierwsze minuty należały do MKS-u, lecz gracze z uzdrowiska fatalnie pudłowali w dogodnych sytuacjach. Jedna z nielicznych akcji Olimpii zakończyła się tymczasem powodzeniem, a na listę strzelców wpisał się Hadała. Taki wynik utrzymał się do końca pierwszej połowy.

W drugiej części meczu kibice obejrzeli trzy gole. Najpierw wynik spotkania wyrównał Słapek, który ostatnio jest bardzo skuteczny. Kilka minut później znów Słapek oszukał obronę Olimpii i wyprowadził MKS na prowadzenie. Gospodarze do końca dążyli do wyrównania i w 88. minucie za sprawą celnego strzału Dudy swój cel osiągnęli.