Szczawno-Zdrój: MKS przegrywa w pierwszym meczu kontrolnym

Poniedziałek, 24 stycznia 2011, 12:44
Aktualizacja: 12:44
MKS jest już po pierwszym meczu kontrolnym
Ciężkie zadanie stoi przed podopiecznymi Wiesława Walczaka. Piłkarze IV–ligowego MKS–u będą w rundzie wiosennej bić się o utrzymanie w tej klasie rozgrywkowej.

Zawodnicy MKS-u przygotowują się do rundy rewanżowej. Mają za sobą już pierwszy mecz kontrolny. MKS uległ reprezentantowi klasy okręgowej, ekipie Zjednoczonych Żarów 1-2. Do przerwy mecz miał wyrównany charakter, a gola dla MKS-u zdobył Artur Słapek. Trener Walczak mówił o konieczności wzmocnienia składu zespołu przed rundą wiosenną i działacze poczynili w tym kierunku działania. W meczu z Żarowem na boisku w barwach MKS-u zobaczyliśmy m.in. dwóch Czechów – Vaclava Pohla i Ondreja Firmana oraz Tomasza Sikorskiego, który ostatnio grał w Orle Mieroszów. W drugiej połowie lepiej zaprezentował się zespół z Żarowa, który dzięki golom zdobytym przez Michała Skrypaka i Sebastiana Bryłę, wygrał mecz 2-1.

MKS Szczawno-Zdrój – Zjednoczeni Żarów 1-2 (1-0)

MKS: Perlak – Pohl, Firman, Nadzieja, Kłosowski – Wojtarowicz, Sikorski, Kaszuba, Słapek - Bębeniec, Starczukowski oraz Smoczyk, Kula, Horyk, Kiczuła, Niemczyk, Korulczyk, Wojciechowski