Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 2 września 2013, 17:59
Aktualizacja: 18:09
Autor: red.
Wczoraj na wałbrzyskim rynku odbyły się już po raz trzeci Mistrzostwa Wałbrzycha w kapsle. Organizatorem imprezy była Rada Wspólnoty Samorządowej „Śródmieście”. Do rywalizacji stanęło około 50 zawodników.

W imprezie rywalizowano o puchar Przewodniczącego Rady Wspólnoty Samorządowej „Śródmieście” Piotra Kwiatkowskiego. Mistrzostwa rozgrywane były w dwóch kategoriach wiekowych: do 10 lat i powyżej 10 lat. Dla zwycięzców przygotowano bardzo ciekawe nagrody, takie jak między innymi rower, cyfrowy aparat fotograficzny czy odtwarzacz mp 4. Aby wziąć udział w Mistrzostwach wystarczyło mieć własny kapsel i chęć do zabawy.