MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Miłośnik elektronarzędzi

Wiadomości: REGION, Boguszów-Gorce
Wtorek, 10 września 2019, 9:34
Aktualizacja: Środa, 11 września 2019, 7:54
Autor: red
Fot. KMP Wałbrzych
39–letni mieszkaniec Boguszowa–Gorc został zatrzymany w miniony piątek przez miejscowych policjantów i odpowie za włamanie do pomieszczenia piwnicznego jednego z budynków przy pl. Odrodzenia. Mężczyzna ukradł z niego elektronarzędzia.

6 września nad ranem policjanci z Boguszowa-Gorc otrzymali zgłoszenie od mężczyzny mieszkającego przy pl. Odrodzenia o popełnieniu przestępstwa na jego szkodę. 36-letni wałbrzyszanin oświadczył funkcjonariuszom, że sprawca dzień wcześniej po wyłamaniu deski w drzwiach wejściowych komórki dostał się do środka pomieszczenia i ukradł młotowiertarkę, elektryczną piłę łańcuchową oraz mieszadło o łącznej wartości około 1000 złotych.

Boguszowscy funkcjonariusze w wyniku pracy operacyjnej już po kilku godzinach ustalili, kto stoi za sprawą przestępstwa i zatrzymali 39-letniego mężczyznę w miejscu zamieszkania przy ul. Kamieniogórskiej w Boguszowie-Gorcach. Podejrzany podczas czynności procesowych przyznał się do popełnienia czynu i stanie teraz przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10. Miejscowi policjanci odzyskali piłę łańcuchową i przekazali pokrzywdzonemu.

Twoja reakcja na artykuł?

5
56%
Cieszy
1
11%
Dziwi
0
0%
Nudzi
1
11%
Smuci
2
22%
Złości
0
0%
Przeraża

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Uchmanowicz za Pola

Muzyka cerkiewna

Mandat zamiast laurki

Wpadł na promilach

Aresztowany burmistrz pisze do mieszkańców

Dzień Działkowca

Kradzież w toalecie

Czuć wybory