MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 22 września
im. Maurycego, Tomasza

Miłośnik czekolady

Wiadomości: REGION, Boguszów-Gorce
Piątek, 6 grudnia 2019, 10:15
Aktualizacja: Sobota, 7 grudnia 2019, 9:00
Autor: red
Fot. KMP Wałbrzych
Nawet 5 lat więzienia grozi 23–letniemu mieszkańcowi Wałbrzycha zatrzymanemu przez funkcjonariuszy z Boguszowa Gorc. Mężczyzna ukradł z marketu 63 tabliczki czekolady wartości prawie 650 zł. Wizerunek sprawcy oraz moment kradzieży został zarejestrowany przez sklepowy monitoring.

Do kradzieży doszło 3 grudnia w jednym z marketów na terenie Boguszowa-Gorc. Jak wynikało z zawiadomienia, z półek sklepowych zostało skradzionych 63 tabliczki czekolady o wartości prawie 650 zł. Wizerunek sprawcy oraz moment kradzieży został uchwycony przez sklepowy monitoring. Policjanci po obejrzeniu zarejestrowanego materiału, bazując na zgromadzonych informacjach, ustalili, że prawdopodobnym sprawcą kradzieży jest dobrze im znany, 23-letni wałbrzyszanin. Dzień po zdarzeniu do drzwi 23-latka zapukali mundurowi. Mężczyzna został zatrzymany. W jego mieszkaniu policjanci znaleźli skradzioną czekoladę oraz siedem porcji dilerskich amfetaminy. Narkotyki zostały zabezpieczone. Mężczyzna został przesłuchany. 23-latek przyznał się do zarzucanych czynów i złożył obszerne wyjaśnienia. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
100%
Przeraża

Czytaj również

Boguszów na szlaku

Projekt rękodzieło

16–letni napastnik zatrzymany

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~natkanski 6-12-2019 10:23
na Mikołaja chciał bo cukrzycę mial
~porucznik Colombo 6-12-2019 13:18
Przymiotnik "obszerne" (wyjaśnienia) sugeruje, że opowieść o przejęciu czekolad była rozbudowana i wielowątkowa. Jestem ciekaw co mogło składać się na treść owych obszernych wyjaśnień. Sprawa z pozoru prosta: wszedł do sklepu, schował czekolady, no i w końcu wyszedł z nimi. Koniec. Ale nie, opowieść jest obszerna i skomplikowana. Gdyby ktoś chciał wydać książkę z takimi różnymi "obszernymi wyjaśnieniami", w tak oczywistych sprawach, to byłby to hit wydawniczy.
~Troll 7-12-2019 22:55
W pierdlu dostanie ksywę "Czekoladka" i będzie z sedesu czekoladkę zlizywał.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Problemów nie brakuje

Blisko 80 wykroczeń

Kilka słów o wsparciu dla Wałbrzycha

Odwieziony do więzienia

Zatrzymana na Malczewskiego