MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 1 października
im. Danuty, Igora, Remigiusza

Miłośnicy motoryzacji

Wiadomości: Wałbrzych
Wtorek, 24 grudnia 2019, 11:49
Aktualizacja: Środa, 25 grudnia 2019, 9:41
Autor: red
Fot. organizatorzy
W minioną sobotę na parkingu przy ul. Villardczyków (Kwadrat) odbyło się Charytatywne Spotkanie Miłośników Motoryzacji.

Wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 20.00. Celem wydarzenia było przedświąteczne spotkanie ludzi zainteresowanych tematem motoryzacji oraz zebranie jak największej ilości potrzebnych darów i prezentów dla Domu Dziecka przy ul. Asnyka 13 w Wałbrzychu. Organizatorzy przygotowali dla uczestników kilka ciekawych konkurencji, z których najliczniej oblegane były: konkurs na najgłośniejszy wydech oraz konkurs na zmianę koła na czas. Dodatkowo zapewniona została ciepła herbata dla każdego, kto przyniósł paczkę dla Domu Dziecka. Niespodzianką dla uczestników był przejazd udekorowanych samochodów przez miasto o 23.00, który nadzorowany był przez wałbrzyską policję.
- Chcielibyśmy bardzo podziękować wszystkim osobom tak licznie przybyłym na nasze wydarzenie oraz tym, którzy przyczynili się do organizacji tego spotkania. Przede wszystkim wielkie słowa uznania dla sponsorów, którzy wsparli nas oraz ufundowali nagrody dla laureatów konkursów: InvestPark, VapeStacja, UniCodes oraz MegaFajnie. Dziękujemy również wałbrzyskiej policji oraz klubowi AutoSpeedway, którzy czuwali nad bezpiecznym przebiegiem imprezy oraz przejazdu. Frekwencja ponad 170 samochodów, około 350 osób oraz cały bus darów dla dzieci z Domu Dziecka dają nam energię do dalszego działania i organizowania podobnych wydarzeń w przyszłości - mówią Mateusz Baranowski i Miłosz Matuszyk z HydroDrift - koordynatorzy spotkania.

Zebrane dary zostały przekazane w poniedziałek 23 grudnia dyrekcji placówki przy ulicy Asnyka oraz dzieciom, które gorąco i z uśmiechem przyjęły organizatorów.
- Cieszymy się, że mogliśmy pomóc chłopakom w organizacji tego wyjątkowego spotkania. Widok uśmiechniętych dzieci, którym wręczaliśmy świąteczne paczki, wynagrodził nam trud i pracę włożone w pomoc przy organizacji tego wydarzenia – wspominają Patrycja Kusiak i Piotr Woźniak.

Twoja reakcja na artykuł?

8
47%
Cieszy
1
6%
Hahaha
0
0%
Nudzi
2
12%
Smuci
1
6%
Złości
5
29%
Przeraża

Czytaj również

Chcą pieniędzy na stadion

Wsparcie dla inwestycji

Wprowadzają ruch jednostronny

Komentarze (8) Dodaj komentarz

~volter 24-12-2019 15:09
ciekaw jestem dlaczego nie napisaliście o kibicach Górnika którzy odwiedzili to samo miejsce blisko 30 osobową grupą z gorą prezentów biało -niebieski mikołaj zabawiał i śpiewał wraz z kibicami dla dzieciaków ale to chyba nie po waszej myśli nie wasza linia programowa jednych gloryfikujecie inni są wam obojętni WSTYD I ŻENADA drogie redaktorki
~Zagłębie 24-12-2019 15:28
Bo to tych fajzach bez zębów nikt pisać nie będzie. Nie ma już klubu Górnik Wałbrzych. Wara od redakcji.
~Łukasz 24-12-2019 21:46
Zębów to Ty nie masz bo Ci fajfusem wyrabowali złamasie
~Łukasz 24-12-2019 21:49
Cenzura jak za PRL żenuła.
~Motomaniak 25-12-2019 3:34
Nie rozumiem bezpodstawnego słownego ataku na redakcję. Wykonują swoją pracę, udostępnili informację o tym, że w Wałbrzychu odbył się legalny zlot na święta, który pomógł uzbierać paczki dla dzieci. To chyba dobrze, że w Wałbrzychu oddolnie organizowane są akcje przez ludzi, którzy mają wspólną pasję i chcą pomagać, a nie bić się i niszczyć mienie.
~... 25-12-2019 21:03
do: ~Motomaniak (3:34)
Pan tu chyba nowy. Przepełnione jadem i nienawiścią komentarze na wałbrzyszku to norma, bez względu czy mowa a polityce, o jakimś wydarzeniu czy o złych warunkach pogodowych. Radzę omijać sekcję komentarzy, bo niestety nie ma siły na tych ludzi, pozdrawiam.
~Sanitariusz 26-12-2019 16:59
do: ~... (21:03)
To prawda. Definicja jadu: pogląd odmienny od mojego. Jeśli natomiast mój pogląd, jak twierdzą postronni jest jadowity, to naprawdę taki nie jest, a jest jedynie ekspresyjny w wyrazistości albo wyrazisty w ekspresji. Jak ktoś tego nie rozumie, to odsyłam do "W pustyni i w puszczy" na tyradę Kalego o kradzieży krowy.
~volter 28-12-2019 3:19
Jak wszystkie 170 samochodów były jak te ze zdjecia to olej z nich leci pewnie strumieniem nie wspomne o spalinach, Na nastepny zlocik oddolnie zorganizujemy wam konrole stanu technicznego kontrole spalin , wycieki , ogumienie natężnie hałasu myśle że wałbrzyszanie mają prawo żyć spokojnie bez bijatyk niszczenia mienia ale też smrodu i hałasu złomu zagrażającemu innym tyle sz. p. motomaniaku

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Dachowanie w Julianowie

Płonęło wysypisko

Odchodzą od węgla

Trudności przy budowie obwodnicy

Wiecha zawieszona