Czytających: 5334

Wałbrzych, Śródmieście: Mikołajkowa koszykarska zabawa za nami

Wtorek, 1 grudnia 2009, 17:10
Aktualizacja: 17:25
Zespół złożony z rodziców i trenerów wygrał Mikołajkowy Turniej Koszykówki zorganizowany przez Radę Rodziców koszykarskiego Górnika Wałbrzych. W zawodach wystartowały 4 ekipy.

Do rywalizacji przystąpili "Rodzice i Trenerzy", "Kibice", sponsorzy z firmy "Trans Wrocław" oraz młodzicy, kadeci i juniorzy Górnika. Takiego widowiska chyba nikt się nie spodziewał. O tym, kto wygra zadecydował ostatni mecz, w którym Trans Wrocław spotkał się z rodzicami i trenerami. Sponsorzy musieli wygrać przynajmniej 8 oczkami, aby zająć pierwsze miejsce w turnieju. Rodzice i trenerzy mogli przegrać, ale co najwyżej 3 punktami. W każdym innym przypadku, przy wygranej sponsorów, liderem zostaliby kibice. Ostatecznie po 18 minutach gry (3x6 minut) lepszy o dwa oczka okazał się Trans Wrocław i to rodzice i trenerzy wygrali całą imprezę.