MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 26 września
im. Łucji, Justyny

Mikołajki w Aqua Zdroju

Wiadomości: Wałbrzych
Sobota, 7 grudnia 2019, 8:13
Aktualizacja: Niedziela, 8 grudnia 2019, 9:08
Autor: red
Fot. organizatorzy
Około 100 dzieciaków z wałbrzyskich szkół podstawowych uczestniczyło w zorganizowanych przez Centrum Aktywnego Wypoczynku Aqua–Zdroj „Mikołajkach na Sportowo”.

Dzięki zaangażowaniu wałbrzyskich klubów sportowych MKS Aqua-Zdroj Wałbrzych, Górnika Trans EU Wałbrzych, Górnik Nowe Miasto Wałbrzych oraz instruktorów z Jump Planet Wałbrzych, dzieci pod okiem trenerów i zawodników na sportowo, a przede wszystkim z uśmiechem na twarzy spędziły piątkowe przedpołudnie. Niewątpliwą atrakcją dla najmłodszych była wspólna lekcja rozgrzewki pod okiem trenera,
a punktem kulminacyjnym był pokaz ratownictwa medycznego oraz praktyczne zasady pierwszej pomocy, którą poprowadzili strażacy z Państwowej Straży Pożarnej z Wałbrzycha.

Oczywiści nie zabrakło Mikołaja, który przez cały czas przyglądał się zmaganiom małych sportowców, a na koniec zmagań sportowych wraz ze swoimi pomocnikami Moofie i Kangurem podarował całą torbę prezentów dla każdego uczestnika zabawy. Aqua Zdrój dziękuje za wsparcie udzielone przez Biuro Edukacji, Kultury i Sportu w Wałbrzychu, które podarowało dzieciom słodkie przekąski oraz pozostałym sponsorom za zaangażowanie na rzecz wałbrzyskich dzieci. Dzięki temu żadne z dzieci nie wyszło bez prezentu i uśmiechu na twarzy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
1
100%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Kilka słów o wsparciu dla Wałbrzycha

Chcą pieniędzy na stadion

Oddaj elektrośmieci

Funkcjonalne rozwiązanie

Kibice chcą remontu

Będą współpracować nadal

Pokopalniana woda dla mieszkańców

Wybieramy poduszki do sypialni – co uwzględnić podczas wyboru?