MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Międzynarodowe bieganie

Wiadomości: Sokołowsko
Czwartek, 3 października 2019, 15:31
Aktualizacja: 15:46
Autor: PAW
Fot. Mieroszowskie Centrum Kultury
Za nami jubileuszowe XX Polsko–Czeskie Biegi Przełajowe organizowane przez Zespól Szkolno – Przedszkolny im. Janusza Korczaka w Sokołowsku i Mieroszowskie Centrum Kultury.

Pomysłodawcą zawodów była nauczycielka i pierwszy koordynator d/s współpracy polsko-czeskiej pani Jadwiga Fila. Od kilkunastu lat koordynowaniem i współpracą polsko-czeską zajmuje się nauczycielka pani Iwona Przybysz.

Na starcie, przy pensjonacie „Leśne Źródło” stanęło około 70 uczniów ze szkół naszej gminy i Zakladni Skola w Mezimesti. Olbrzymie podziękowania składamy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację zawodów:
- pani Annie Skrzyszowskiej i panu Andrzejowi Nowak z pensjonatu „Leśne Źródło” w Sokołowsku za życzliwość i nieodpłatne korzystanie z tipi i terenu przy pensjonacie podczas zawodów,
- państwu Krystynie i Mariuszowi Mync z „Domowej Kuchni” za zasponsorowanie i przygotowanie pysznych kiełbasek dla zawodników,
- Mieroszowskiemu Centrum Kultury: dyrektorowi Igorowi Hoffmanowi, Ilonie Henko, Natalii Grzeszuk, Tomaszowi Tracewskiemu za zakup przepięknych pucharów dla zawodników i szkół, wspaniałych medali dla każdego uczestnika oraz za wykonanie pięknych dyplomów,
- Burmistrzowi Mieroszowa panu Andrzejowi Lipińskiemu i pracownikom Urzędu Miejskiego za wspieranie i długoletnią pomoc w organizowaniu biegów.

Wszyscy ofiarodawcy otrzymali pamiątkowe podziękowania ufundowane przez Radę Rodziców. Podziękowania należą się także organizatorom: panu Michałowi Leszko za przygotowanie tras, pani Dorocie Czarneckiej- pielęgniarce szkolnej za czuwanie nad bezpieczeństwem zawodników, paniom Marcie i Ewelinie za wydawanie posiłku oraz koordynatorowi pani Iwonie Przybysz.
Zaproszeni goście – Burmistrz Mieroszowa, radne Rady Miejskiej , rodzice , dyrektor szkoły, nauczyciele i uczniowie zachwyceni byli przebiegiem imprezy sportowej.

Autor: Iwona Przybysz.

Kategoria dziewczęta – rocznik 2008/2007

I miejsce KAMILA WOŹNIAK PSP Mieroszów
II miejsce ELISKA MARSIKOVA Zakladni Skola w Mezimesti
III miejsce IGA WARDZIŃSKA PSP Kowalowa
4. NIKOLA LINHARTOVA Zakladni Skola w Mezimesti
5. PATRYCJA KUCHTA PSP Sokołowsko
6. TERESA MARSIKOVA Zakladni Skola w Mezimesti
7. OLIWIA ZIELĘNCINA PSP Mieroszów
8. LENA BURNAT PSP Mieroszów
9. WIKTORIA RAK PSP Mieroszów
10. NIKOLA FONFORA PSP Mieroszów
11. AMELIA BURNAT PSP Kowalowa
12. LENA WUJDA PSP Kowalowa
13. NATALIA RUŻAK PSP Kowalowa
14. JULIE NEMECKOVA Zakladni Skola w Mezimesti
15. MAJA STUS PSP Kowalowa
16. NATALIA GRZYBEK PSP Kowalowa
17. LENA WOJCIECHOWSKA PSP Mieroszów
18.MAJA GRZELAK PSP Mieroszów
19. WIKTORIA RÓŻNOWICZ PSP Mieroszów
20. MARTA HENING PSP Mieroszów
21. ALEKSANDRA ŁOBODA PSP Sokołowsko
22. VENDULA JARESOVA Zakladni Skola w Mezimesti
23. KINGA STAFIN PSP Mieroszów
24. OLIVIA PILARZ PSP Sokołowsko
25. ADELA HAMPLOVA PSP Mieroszów
26. LENA BARANOWSKA PSP Sokołowsko

Kategoria dziewczęta – rocznik 2006/2005

I MIEJSCE DOMINIKA BEDNARZ PSP Kowalowa
II MIEJSCE NATALIA CZEMARNIK PSP Kowalowa
III MIEJSCE JASMINA KOZIATEK PSP Sokołowsko
4. NIKOLA TROJAKOVA Zakladni Skola Mezimesti
5. ELISKA DOCKALIKOVA Zakladni Skola Mezimesti
6. JULIA GAŁĘZA PSP Sokołowsko
7. KAROLINA BERANOVA Zakladni Skola Mezimesti

Kategoria CHŁOPCY – rocznik 2008/2007

I MIEJSCE OLEKSANDR KULAGIN PSP Sokołowsko
II MIEJSCE PETR FOLK Zakladni Skola Mezimesti
III MIEJSCE CYPRIAN FRANKIEWICZ PSP Mieroszów
4. PIOTR KUCHARSKI PSP Kowalowa
5. KACPER SKORUPA PSP Kowalowa
6. RAFAŁ FONFORA PSP Mieroszów
7. MIKOŁAJ BAFIA PSP Sokołowsko
8. DAWID KASPRZYK PSP Kowalowa
9. PAWEŁ SIEROTA PSP Kowalowa
10. BRAJAN JANKOWSKI PSP Kowalowa
11. PAVEL SEJKORA Zakladni Skola Mezimesti
12. KAMIL GUZIŃSKI PSP Sokołowsko
13. OSKAR OLEJNIK PSP Sokołowsko

Kategoria CHŁOPCY – rocznik 2006/2005

I MIEJSCE DAWID CICHOŃ PSP Mieroszów
II MIEJSCE LUKAS JANSA Zakladni Skola Mezimesti
III MIEJSCE DAWID KOWAL PSP Kowalowa
4. DAWID NOWAK PSP Sokołowsko
5. OLIWIER SZYMKOWIAK PSP Sokołowsko
6. SIMON SLUKA Zakladni Skola Mezimesti
7. JIRI KOCIAN Zakladni Skola Mezimesti
8. KACPER ŁAZIŃSKI PSP Sokołowsko
9. FILIP MAŚLANKIEWICZ PSP Kowalowa
10. DANIEL SPISAK Zakladni Skola Mezimesti
11. ADAM RUŻAK PSP Kowalowa
12. SAMUEL HORNYCH Zakladni Skola Mezimesti
13. JAKUB STEFANIUK PSP Mieroszów
14. PAWEŁ ŁEPAK PSP Mieroszów.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
1
50%
Smuci
0
0%
Złości
1
50%
Przeraża

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Kompletnie pijany prowadził "dwójkę"

Śmieciowy problem

Strefa aktywności

Budują obwodnicę

Sortownia jako sukces

Lewandowski triumfuje

Strażacy ze sprzętem

Potrącenie na pasach