MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 25 maja
im. Grzegorza, Magdaleny

Męskie granie

Wiadomości: Wałbrzych
Niedziela, 12 grudnia 2010, 9:14
Aktualizacja: 19:07
Autor: Magdalena Dobrowolska–Drab
Wojcech Waglewski od lat zalicza się do czołowych polskich muzyków
Fot. Iwona Ziółkowska
Twórca Męskiego Grania –Wojciech Waglewski – w duecie z mistrzem harmonijki ustnej – Bartoszem Łęczyckim – zagościli na scenie klubu A’Propos. Obaj Panowie zaczarowali wałbrzyską publiczność nowatorskimi interpretacjami.

Wojciech Waglewski, grający na gitarze, stworzył specyficzny klimat pełen niezwykłych dzwięków. Natomiast mistrzostwo i kunszt muzyczny Bartosza Łęczyckiego dodaje charakteru i blasku tej wykwintnej aranżacji.

Wyjątkowy recital, na którym pojawiły się m.in. piosenki z płyty ,,Męska muzyka”, nie tylko potwierdziły, że Waglewski to klasa sama w sobie, ale również jak bardzo ten koncert był oczekiwany przez wałbrzyskich fanów. Takie kompozycje jak: ,,Konstytucje”-Lecha Janerki, czy ,,Chromolę”, przyjęto z radością i nieukrywanym entuzjazmem.

Artyści podczas dwugodzinnego koncertu bez trudu zatarli granicę między wykonawcą a publicznością, nawiązując wspaniały kontakt, żartując i żywiołowo rozmawiajac. To był naprawdę udany wieczór z tonem dobrej muzyki dla najbardziej wymagających słuchaczy. Na długo w naszej pamięci zapadną emocjonujące solówki artystów. Wyrażamy wielkie uznanie dla poruszajacej serca i dusze ,,Męskiej myzyki” i z niecierpliwością oczekujemy kolejnej muzycznej uczty.

Czytaj również

Dolny Śląsk liderem

Kino "Zdrowie" online

Wracają połączenia

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~ao 12-12-2010 9:33
siedziałam z tyłu i nic nie widziałam, ale muza świetna, duszno na tym poddaszu
~magia 12-12-2010 12:03
To był rewelacyjny koncert! Najlepszy!
~ 12-12-2010 13:54
Koncert był MEGA

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wałbrzych Centrum

Bluesowy wrzesień

Zagłębie wznawia treningi

Księgowość w kwarantannie

WOK z BMK