MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Media Markt podpisała umowę najmu

Wiadomości: Wałbrzych
Wtorek, 10 sierpnia 2010, 15:22
Aktualizacja: 15:22
Autor: red
Pierwszy sklep sieci Media Markt zostanie otwarty w naszym mieście w Galerii Victoria na wałbrzyskim Sobięcinie.

Stało się tak, bowiem Keen Property Partners Retail, deweloper centrum handlowo-rozrywkowego Galeria Victoria w Wałbrzychu, podpisał właśnie umowę najmu z firmą Media Markt. Firma Media Markt to wiodący sprzedawca elektroniki użytkowej w Polsce. Media Markt zajmie w Galerii Victoria powierzchnię około 3300 m kw. Firma szuka chętnych do pracy i prowadzi aktualnie nabór na stanowiska kierownicze, a już wkrótce ma również zacząć rekrutację sprzedawców do wszystkich działów marketu.

- Bardzo się cieszymy, że Media Markt, który jest wiodącym na polskim rynku dystrybutorem elektroniki użytkowej, zdecydował się otworzyć swój sklep właśnie w Galerii Victoria. Obecność tej znanej marki w naszym centrum handlowym zapewni mieszkańcom Wałbrzycha oraz okolic łatwy dostęp do sprzętu RTV i AGD, a także stworzy szanse rozpoczęcia kariery zawodowej w strukturach renomowanej firmy – mówi Richard Keen, dyrektor zarządzający Keen Property Partners Retail.

Czytaj również

Falstart Górnika

Pożegnali Zielińskiego

Kładka – duże wrażenie

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~tak trzymac 10-08-2010 15:35
wreszcie beda normalne ceny,a EMPIK moze sie juz powoli zamykac a jeszcze sie nie otworzył
~lko 10-08-2010 20:48
Popieram kolege(kolezanke) z pietra wyzej!!!Wreszcie sie doczekamy Media Markt w Wałbrzychu.
~sztyrlic i henio 11-08-2010 9:25
Cała ta nowa technologia RTV i AGD ogólnie i tak jest do dupy! Jak się spierniczy to tylko kupa plastiku! Po rozkręceniu tego gówna, nie pozyskasz ani grama aluminium czy miedzi! Ruskie pralki to było coś! Listwy ozdobne, uchwyt i zamrażalnik z czystego aluminium! Na transformatorze pięć kilo nawiniętej miedzi! Aż się łza w oku kręci a teraz co? Jak ja taką plazmę znajdę na śmietniku? Nic tylko cztery śruby do skręcenia obudowy. Badziewie! Jak rozwój myśli technicznej będzie szedł tą drogą to niedługo nie będzie się za co napić!
~te ce 11-08-2010 9:31
a co ma empik do media markt?
~ 11-08-2010 10:20
empik i media beda razem w tym molochu,a wiadomo,ze empik ma gry i płyty cd i filmy dvd -drozej niz w media markt,i to chyba nie wrozy im dobrze,same ksiazki nie zarobia na salon empikowy

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Zasmakuj pierogów

Kuchciński nie zaszkodził

Uroczyste obchody

Współpraca owocuje

Radni będą głosować w sprawie referendum