MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 6 czerwca
im. Danuty, Dominiki

Marsz Seniora

Wiadomości: Wałbrzych
Niedziela, 22 września 2019, 9:51
Aktualizacja: Poniedziałek, 23 września 2019, 8:35
Autor: Robert Bajek
Fot. Robert Bajek
Pod patronatem Agnieszki Kołacz–Leszczyńskiej – Poseł na Sejm RP, Romana Szełemeja – Prezydenta Wałbrzycha i Polskiego Towarzystwa Turystyczno–Krajoznawczego Oddział Ziemi Wałbrzyskiej odbył się wczoraj VII Wałbrzyski Marsz Seniora.

Uczestnicy Marszu Seniora wyruszyli z Wałbrzycha dwiema trasami. Jedna zaczynała się na Podgórzu przy wiadukcie kolejowym, druga na Placu Grunwaldzkim. Pierwsza o długości 9 kilometrów wiodła przez Przełęcz Kozią, Przełęcz pod Borową i wiadukt w Glinicy, druga o długości 4 kilometrów przez Czarodziejską Górę. Obie prowadziły do Browaru Jedlinka, gdzie na uczestników czekał grill, liczne konkursy, występy artystyczne i różnego rodzaju zabawy.

Marsz Seniora był częścią VI Senioraliów, które rozpoczęły się w miniony piątek. W ramach tegorocznych Senioraliów oprócz Marszu Seniora zaplanowano również liczne prezentacje, Dzień Otwarty Uniwersytetu Trzeciego Wieku, pokaz kosmetyczny, konkurs Stylowa Seniorka, Festiwal Pasji i Kreatywności, Olimpiadę Sportową Seniorów, konferencję Rzecznika Praw Obywatelskich, finał plebiscytu "Anioł Wałbrzyskich Seniorów" i na zakończenie Wielki Bal.

Twoja reakcja na artykuł?

10
67%
Cieszy
0
0%
Hahaha
2
13%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
13%
Złości
1
7%
Przeraża

Czytaj również

Jak wygląda sytuacja miejskich spółek – Aqua Zdrój dołuje

Zabiegają o przyjazd prezydenta

Tablety dla uczniów

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~Emeryt dyplomowany 23-09-2019 12:36
Seniority Mrzygłodzka i Kołacz - Leszczyńska Szełemej fundowali to spotkanie przedwyborcze?
~mikołaj 23-09-2019 14:56
zawód posła jest trudny. Trzeba zachęcić obywateli do głosowania na siebie. A co, gdy się nie ma propozycji dla obywateli ? Jakiegoś planu na przyszłość dla nich zwanego programem ? Wówczas trzeba pompować poparcie : wizerunkiem, przytulaniem się do różnych miłych inicjatyw/ludzi/przedsięwzięć. I tak jest również w tym przypadku. Tylko im elektorat mądrzejszy, nie dający grać sobie na emocjach, tym pompowanie poparcia jest trudniejsze. Pic się zdewaluował.
~Szełamej musi odejść 6-10-2019 16:38
A jaka kiełbasa była na grilu? Kiełbasa "Wyborcza".

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Dotrzymali słowa

Kreatywnie w domu

Tunel w Szczawnie

Langer kontra Szwajgier – czy sprawa trafi do Prokuratury?

Upodobał sobie Podzamcze