Czytających: 4840

Wałbrzych: Mało optymizmu przed nowym sezonem

Środa, 14 września 2011, 14:23
Aktualizacja: 14:24
Niezbyt optymistycznie wygląda gra, a przede wszystkim wyniki, siatkarzy Victorii PWSZ Wałbrzych przed zbliżającym się nowym sezonem w II lidze.

Nasi są obecnie na etapie grania meczów kontrolnych. Najpierw pokonali beniaminka II ligi Victorię Głuchołazy 3-1 w setach (25-20, 25-22, 22-25, 26-24). Był to niezwykle zacięty pojedynek.

Następnie nasz zespół wyjechał do Zielonej Góry, by wziąć udział w Turnieju Winobrania. Podopieczni Janusza Ignaczaka najpierw ulegli Krispolowi Września 1-2 (18-25, 28-26, 18-25). Krispol, podobnie jak Victoria PWSZ, występuje na parkietach II ligi. Po tej porażce wałbrzyszanie zmierzyli się z MOSiW-em Międzyrzecz w meczu o III miejsce w turnieju. Nasi zagrali w tym spotkaniu bardzo słabo i zasłużenie przegrali 0-3 (24-26, 22-25, 18-25). W tym meczu z seta na set gra Victorii wyglądała coraz gorzej.

Do rozpoczęcia sezonu jeszcze pozostało trochę czasu i należy mieć nadzieję, że błędy z meczów kontrolnych zostaną wyeliminowane.