MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Mali przyjaciele przyrody

Wiadomości: Wałbrzych
Piątek, 7 października 2011, 8:08
Aktualizacja: 11:01
Autor: Sven
Fot. użyczone
Nie od dzisiaj wiadomo, że kształtowanie nawyków to proces długotrwały, dlatego w PSP–21 w Wałbrzychu organizowane są cykliczne spotkania z przyrodą oraz ludźmi umiejącymi przybliżać jej tajniki.

W ramach cyklu „Poznajemy przyrodę” dzieci z klas II c i III b Publicznej Szkoły Podstawowej nr 21 wybrały się do Książańskiego Parku Krajobrazowego, gdzie spotkały się z leśnikami z Nadleśnictwa Wałbrzych.

Uczniowie pod opieką Marioli Orchel i Marty Jędrzak w naturalnym środowisku poznawali gatunki roślin i zwierząt żyjące w lesie, uczyli się jak dbać i szanować otaczające nas piękno przyrody. W miłej atmosferze przy ognisku utrwalały wiadomości zdobyte w szkole.

Zajęcia bardzo podobały się dzieciom, za co za naszym pośrednictwem dziękują markowi Nogawce i jego współpracownikom za zorganizowanie „żywej” lekcji przyrody.

Czytaj również

Większość za rządzącymi

Zrezygnujcie z plastiku!

Nobel dla Tokarczuk!

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~oglądacz 7-10-2011 19:01
Wczoraj Prezydent Wałbrzycha olał mieszkanców Szczawienka .Miał byc na spotkaniu a nie było Go -dlaczego .Ludzie poprzychodzili i -całuj klamkę-Zadnej informacji czemu !!! Tak działa Platforma Obywatelska -wygram i olewam!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Nagrody przyznane

Brakuje 2,5 miliona złotych...

Niepewny los basenu

Dzień edukacji

Wyraźnie na PiS