Czytających: 5426

Pieszyce: LO: Juventur traci kolejne punkty

Poniedziałek, 5 kwietnia 2010, 10:47
Aktualizacja: 10:56
Występujący w lidze okręgowej gracze Juventuru Wałbrzych przegrali drugi mecz z rzędu. Wałbrzyszanie ulegli na wyjeździe 0:2 Pogoni Pieszyce.

W pierwszej części meczu Juve atakowało, ale nie potrafiło wykorzystać nadarzających się sytuacji. Co nie udało się gościom, zrobili gospodarze. Jeszcze przed przerwą pierwszego gola dla Pogoni strzelił Szuszwalak.

W drugiej połowie gra się wyrównała i obie ekipy ponownie mogły pokusić o zdobycie bramek. Niestety po raz kolejny zrobili to gracze z Pieszyc, a dokładnie Szuszwalak i Juventur przegrał drugie spotkanie z w rundzie wiosennej, tym samym spadając na 4 miejsce w tabeli.

Bardzo słabo zagrała w sobotę także drużyna Górnika Gorce, która tylko zremisowała z Iskrą Jaszkowa Dolna 1:1. Gorczanie tracą, więc do lidera - Bielawianki Bielawa - 6 punktów.