Legnica: Ligowy rywal przegrywa z naszym niedawnym sparingpartnerem

Niedziela, 13 lutego 2011, 21:52
Aktualizacja: 21:54
Autor: MDvR
Piłkarze II–ligowej Miedzi Legnica przegrali 0:2 z Chrobrym Głogów w ostatnim meczu kontrolnym przed wylotem na zgrupowanie do tureckiej Antalii. Parę dni temu z Chrobrym zmierzył się nasz Górnik Wałbrzych wygrywając 1:0.

Od pierwszego gwizdka trener Miedzi Janusz Kudyba dał szansę gry młodszym zawodnikom, którzy spisali się całkiem nieźle. Legniczanie nie stwarzali sobie dogodnych sytuacji do zdobycia bramki, ale co najważniejsze dla nich zagrali również na „0” w defensywie. Po zmianie stron na placu gry pojawiło się kilku zawodników pierwszego składu, jednak byli oni bezradni wobec dobrze prezentujących się tego dnia zawodników Chrobrego. Gospodarze zagrali bardzo ostrożnie, a głogowianie skrupulatnie to wykorzystali punktując ich w 66 (Ochota) i 70 minucie gry (Bukraba).

Miedź Legnica – Chrobry Głogów 0:2 (0:0)

Miedź Legnica (I połowa): Siamin - Gałęza, Cissé, Mockało, Grittner - Bzdęga, Zieliński, Zatwarnicki, Łodyga (16' Wasilewski) - Hempel, Pazurkiewicz

Miedź Legnica (II połowa): Laskowski - Gałęza, Gawlik, Paszliński, Bzdęga - Musiałowski, Cissé, Garuch, Wasilewski - Orłowski, Grzegorzewski

Chrobry (I połowa): Zaremba - Filbier, Kotlarski, Suchecki, Wolbaum, Kaczmarek, Herbuś, Hałambiec, Molka, M. Machaj, Ochmański

Chrobry (II połowa): Zator - Filbier, Kotlarski, Suchecki, Bukraba, B. Machaj, Hałambiec, Niedźwiedź, M. Machaj, Ochota, Ochmański (20' Szala).