MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 6 lipca
im. Dominiki, Łucji

Lekkoatletyka dla każdego

Wiadomości: Wałbrzych
Czwartek, 23 maja 2019, 15:23
Autor: PAW
Fot. Aqua Zdrój Wałbrzych
158 dzieci – 93 dziewczynki i 65 chłopców wzięło udział w zawodach regionalnych w Wałbrzychu. Zostały one przeprowadzone na boisku lekkoatletycznym przy PSP 26 na wałbrzyskim Podzamczu.

Dzieci reprezentowały 11 ośrodków LDK : Łagiewniki, Nowa Ruda, Wałbrzych, Bystrzyca Kłodzka, Dzierżoniów, Kłodzko, Bolków, Jelenia Góra, Bielawa, Żarów, Jawor. Pogoda dopisała, dzieci startowały z dużym zaangażowaniem, kibicowały swoim koleżankom i kolegom. Najlepsi w każdej konkurencji otrzymali medale, a wszyscy dyplomy za udział w zawodach. Sędziami byli zawodnicy i trenerzy LKS Górnik Wałbrzych. Dzieci, trenerzy i sędziowie otrzymali pamiątkowe koszulki oraz poczęstunek. Fundatorem była Gmina Wałbrzych, Aqua Zdrój oraz LKS Górnik Wałbrzych.

Swoimi umiejętnościami wykazały się też 32 dzieci z klas 0-3. Były to dzieci z grup LDK, grupy prowadzonej na hali lekkoatletycznej oraz rodzeństwo dzieci już trenujących. Wzięli one udział w 4 konkurencjach: biegu na 60 i 200m, skoku w dal oraz rzutu vortexem. W starcie wspierała ich bardzo duża grupa rodziców, dziadków, rodzeństwa. Wszystkie dzieci zostały nagrodzone medalami i dyplomami.

Twoja reakcja na artykuł?

1
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Skrzaty na medal

Miasto broni strażników

Znakomici tenisiści

Przeszkadzała mu wiata

Wędkarska przygoda

Akcja zakończona

Roland Szczawno

Duda w Wałbrzychu