MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 3 czerwca
im. Leszka, Tamary

Ławski wystartuje do sejmiku

Wiadomości: Wałbrzych
Niedziela, 19 września 2010, 14:12
Aktualizacja: 14:13
Autor: PAW
Robert Ławski wystartuje w wyborach do Sejmiku Województwa Dolnośląskiego
Fot. red
Prawdopodobnie Robert Ławski powalczy w najbliższych wyborach samorządowych o miejsce w Sejmiku Województwa Dolnośląskiego. SLD rekomendowało Ławskiego jako najlepszego kandydata z regionu wałbrzyskiego.

Janusz Krasoń, przewodniczący SLD na Dolnym Śląsku, uznał, że Ławski będzie najlepszym kandydatem ze strony SLD. Kandydaturę Roberta Ławskiego zaakceptowali również szefowie pięciu powiatów wchodzących w skład okręgu wałbrzyskiego.

Politycy lewicy liczą, że doświadczenie zdobyte w ostatnich latach przez Roberta Ławskiego zaowocuje dobrym wynikiem podczas wyborów samorządowych, a ten wynik przełoży się na wejście Ławskiego do Sejmiku Województwa Dolnośląskiego. Ławski, który jest radnym powiatowym, wystartuje w wyborach z listy SLD z numerem 1. Z numerem piątym na liście do sejmiku znajdzie się inny wałbrzyski polityk – Marek Dyduch.

Czytaj również

Langer kontra Szwajgier – czy sprawa trafi do Prokuratury?

Koniec sezonu WST

Raport prezydenta

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~Ponton 19-09-2010 20:15
Załamka :(:O:(:O:(:O
~gejj 19-09-2010 22:21
jeszcze on ale da rade,umie to...
~ 20-09-2010 15:29
Wałbrzyski polityk Marek Dyduch? PAW przechodziłeś może hibernację? Bo mnie się wydaje, że Marek Dyduch jest teraz związany z Wrocławiem. I o ile wiem po wystąpieniu ze struktur i okresie bezpartyjności wstąpił w struktury we Wrocławiu, gdzie mieszka. Nazwałbym go politykiem dolnośląskim. To, że kiedyś działał w Wałbrzychu nie oznacza, ze należy go identyfikować zawsze z Wałbrzychem. Mam jednak nadzieję, że wejdą obaj.
~czerwony 20-09-2010 16:22
przecież on dla stołka w radzie nadzorczej wystąpił z SLD i przystąpił do klubu PSLu w sejmiku - karierowicze obaj dwaj, może jest jakiś księżyc do zdobycia.
Maku 25-09-2010 6:43
Czyżbyś zazdrościł Ławskiemu? Nie wiem co złego widzisz w karierze? Może to, że nie jest twoim udziałem.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Zabiegają o przyjazd prezydenta

Opieka nad niepełnosprawnymi

Minister w Wałbrzychu

Zrobili chodniki

Jak wygląda sytuacja miejskich spółek – Aqua Zdrój dołuje