Czytających: 4721

Wałbrzych: Kujawy najlepsze

Piątek, 4 marca 2016, 17:43
Aktualizacja: 17:44
W Centrum AQUA ZDRÓJ odbyły się XI Mistrzostwa Polski Firm Transportowych i Logistycznych w halowej piłce nożnej.

Do zawodów przystąpiło 20 zespołów, które podzielone zostały na pięć grup, po cztery drużyny w każdej grupie. Pierwszego dnia mistrzostw rozegrano mecze grupowe, które były niezwykle emocjonujące, a losy awansu do II rundy ważyły się w każdej grupie niemal do ostatniego meczu.

Drugi dzień mistrzostw, rozpoczął się walką o „Puchar Pocieszenia Mistrzostw”, który wywalczyła drużyna Toyota Wałbrzych. W drugiej rundzie turnieju głównego, w którym wystąpiło 12 zespołów, walczono o awans do ćwierćfinału mistrzostw. Z czterech trzyzespołowych grup, awans do ćwierćfinału wywalczyły po dwie najlepsze drużyny. W finale zwyciężył zespół BBF Kujawy pokonując 2-0 reprezentację Hormann Legnica.