MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Książ w Wiedniu

Wiadomości: Wałbrzych/Europa
Wtorek, 2 lipca 2019, 10:42
Aktualizacja: 12:25
Autor: red
Fot. użyczone
W Instytucie Polskim w Wiedniu zorganizowano prezentację pt. "Zamki i pałace Dolnego Śląska dla każdego". W spotkaniu, które odbyło się z inicjatywy oddziału zamiejscowego Polskiej Organizacji Turystycznej walory Zamku Książ w Wałbrzychu prezentowała zarządzająca obiektem prezes Anna Żabska.

Prawie stuosobowa publiczność miało możliwość poznania niezwykle bogatej oferty turystycznej Dolnego Śląska, które to województwo pod względem liczby zabytkowych zamków, pałaców i dworów nie ma sobie równych w całej Polsce.
- Bardzo interesująca prezentacja Zamku Książ w Wałbrzychu, dynamicznie i językowo perfekcyjnie przedstawiona publiczności przez prezes Annę Żabską spotkała się z dużym zainteresowaniem i została nagrodzona aplauzem – możemy przeczytać w oficjalnym piśmie, które dyrektor POIT w Wiedniu Włodzimierz Szeląg przesłał do prezydenta Wałbrzycha dra Romana Szełemeja.

ZO POT Wiedeń zorganizował prezentację przy wsparciu dyrektora departamentu turystyki dolnośląskiego Urzędu Marszałkowskiego Piotra Wnukowicza oraz zamków Czocha i Książ. Wśród uczestników imprezy znaleźli się partnerzy wiedeńskiego oddziału POT z biur podróży, mediów turystycznych oraz zaproszeni goście ze świata kultury i polityki, a także przedstawicieli Polonii.

Twoja reakcja na artykuł?

6
86%
Cieszy
0
0%
Dziwi
1
14%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Barbórka tuż, tuż

Zmodernizowany oddział

Prosto w radiowóz

Fundacja Tokarczuk

Dyplomaci w Książu

Zbierali karmę

Młodzież zainaugurowała

Nagrody za serca