Czytających: 4524

Dzierżoniów: Krzysztof Bałys triumfuje

Piątek, 9 marca 2012, 13:19
Aktualizacja: Sobota, 10 marca 2012, 15:58
Kolejne z rzędu zawody w wyciskaniu sztangi leżąc, w których mł asp Krzysztof Bałys zajął I miejsce. W swojej kategorii wagowej nie miał sobie równych i odniósł zdecydowane zwycięstwo.

4 marca na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie przy ul Strumykowej 1 odbyły się VIII Otwarte Mistrzostwa Dzierżoniowa w Wyciskaniu Sztangi Leżąc RAW, w których mł asp Krzysztof Bałys, funkcjonariusz Komisariatu Policji II w Wałbrzychu, w kategorii wagowej 110 kg z wynikiem 220 kg zajął I miejsce.

To już kolejne z rzędu zawody, w których Bałys zajmuje miejsce na podium. Tym razem pokonał Krzysztofa Króla z MKS Międzylesie – II miejsce z wynikiem 205 kg oraz Grzegorza Kantora z MKS Międzylesie – III miejsce z wynikiem 185 kg. W swojej kategorii wagowej nie miał sobie równych i odniósł zdecydowane zwycięstwo.

Ponadto Krzysztof wraz ze swoim Stowarzyszeniem Sportów Siłowych i Kulturystyki
„Bałys Team” Wałbrzych i Państwową Wyższą Szkołą Zawodową oraz Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Wałbrzychu 31 marca 2012 roku na Auditorium Novum przy ul Piotra Skargi 14A w Wałbrzychu organizują III Otwarte Mistrzostwa Wałbrzycha w Wyciskaniu Sztangi Leżąc RAW. Zawody te, jak co roku, cieszą się ogromnym zainteresowaniem ze strony publiczności jak i zawodników. Na chwilę obecną zgłoszonych jest 100 zawodników z całej Polski. Dla publiczności przewidzianych jest wiele atrakcji, między innymi fitness show w wykonaniu Mistrzyni Polski w fitness sylwetkowym Doroty Galińskiej.