MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 8 lipca
im. Elżbiety, Eugeniusza

Krystyna Madeła zrezygnowała z funkcji radnej powiatowej

Wiadomości: powiat wałbrzyski
Poniedziałek, 29 kwietnia 2013, 16:53
Autor: PAW
Fot. PAW
Na dzisiejszej sesji Rady Powiatu Wałbrzyskiego radni przegłosowali uchwałę w sprawie wygaśnięcia mandatu radnej Krystyny Madeły.

Krystyna Madeła była radną powiatową bardzo krótko. Weszła do Rady startując z listy Komitetu Wyborczego Wyborców Nasz Powiat. 16 kwietnia Krystyna Madeła złożyła pisemną rezygnację z pełnienia funkcji radnej. Zgodnie z przepisami, Rada Powiatu Wałbrzyskiego musiała podjąć stosowną uchwałę dotyczącą wygaśnięcia mandatu radnej Krystyny Madeły. I tak też się stało. Wszyscy radni zagłosowali za podjęciem tej uchwały.

Ogłoszenia

Czytaj również

Trzaskowski kontra Duda

Duda w Wałbrzychu

Trzaskowski odwiedzi Wałbrzych

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~gratulacje 29-04-2013 19:40
gratulacje dla mieszkańców boguszowa, zostaliście zrobienie w jajo przez waldusia i jego pana romana, idźcie "idioci" głosować, a i tak w radzie będzie ten wskazany gratulacje, w nagrodę dostaniecie autobusik, a co, zrzucie się na pana waszego romana jedynego
~xxx 29-04-2013 22:04
To się radna trafiła jak stołki dzielili o biednym lekarzu zapomnieli i masz babo placek. W Boguszowie czas podziękować Waldusiowi za usługi myśli, że jak 20autobusów za 200tys puści to mieszkańcy zapomną jaki to nierób. Ciekawe skąd te 200tys. wziął? I czemu tylko 20autobusów skora tak blisko do pętli 2? Romuś znów na nas biznes życia zrobił.
~Pancio 30-04-2013 16:19
won marudo,nie pasuje to wyprowadz sie!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Gowin w Wałbrzychu

Miasto broni strażników

Przyjedzie Duda

Szczawno wyróżnione

Trzaskowski zyskuje