MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Krasnale na szczawieńskich kortach

Wiadomości: Szczawno Zdrój
Wtorek, 17 listopada 2015, 12:07
Autor: PAW
Fot. użyczone
Na szczawieńskich kortach odbył się pierwszy w sezonie zimowym turniej w kategorii do lat 10 „Szczawieński Krasnal”.

Zawody podzielone były na dwa osobne turnieje dla chłopców oraz dziewcząt. W trosce o sprawny przebieg zawodów lista zgłoszeń ograniczona została do 16 osób w każdej z grup, a priorytetem weryfikacji był termin zgłoszeń.

Rywalizowano w systemie pucharowym z osobnym turniejem pocieszenia. W turnieju chłopców najlepszym zawodnikiem turnieju okazał się Kasper Kulpa (Lubin), który w finale pokonał zawodnika gospodarzy (MKS Szczawno Zdrój) Dawida Okopniaka 6/4. Trzecie miejsce wywalczyli Kornel Kolek (Jelenia Góra) oraz Kamil Pawlak (MKS Szczawno Zdrój). W turnieju pocieszenia triumfował Kacper Ponitka (Wrocław), który w rozgrywce finałowej pocieszki pokonał Filipa Kosińskiego (MKS Szczawno Zdrój) 6/4.

W turnieju dziewcząt emocji również nie zabrakło. Po najlepszym meczu turnieju dziewcząt tytuł wywalczyła Joanna Zagaja (Szczytna) pokonując w finale Hannę Pacholarz (Wrocław) 6/5. Trzecie miejsce wywalczyła Marta Halbersztadt przed Oliwią Jędrzejak. W turnieju pocieszenia pierwsze miejsce zajęła Aleksandra Mrzygłód przed Igą Zdanowicz (MKS Szczawno Zdrój).

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Znamy nazwiska posłów z naszego regionu!

Grali pingpongiści

PiS zyskuje [aktualizacja 14.06]

Zrezygnujcie z plastiku!

Wałbrzych za KO

Przełajowe emocje

Kamieniecka oddana

Udany weekend