Wałbrzych: Koszykarze Górnika wygrali mecz kontrolny

Sobota, 22 września 2012, 19:15
Aktualizacja: 19:16
Coraz bliżej inauguracji sezonu w III lidze koszykówki mężczyzn. Kolejny sparing mają za sobą gracze wałbrzyskiego Górnika.

Podopieczni Arkadiusza Chlebdy bez większych problemów uporali się z KKS Siechnice. Już w pierwszej kwarcie wałbrzyszanie dzięki solidnej defensywie zbudowali 9 punktów przewagi. Nie do zatrzymania w tym meczu dla gości był Buczyniak, który raz po razie dziurawił kosz gości celnymi trójkami. W drugich 10 minutach Górnicy jeszcze powiększyli przewagę i prowadzili różnicą 23 punktów (54-31).

W kolejnych kwartach na parkiecie pojawiali się stopniowo wszyscy gracze i przez to mecz się wyrównał, ale zwycięstwo biało-niebieskich nie było nawet przez moment zagrożone.

Górnik Wałbrzych – KKS Siechnice 97-71 (23-14, 31-17, 23-20, 20-20)

Górnik: Buczyniak 23, Iwański 19, Łabiak 13, Myślak 10, Stochmiałek 9, Fedoruk 8, Wieczorek 7, Maryniak 3, Narnicki 3, Borzemski 2, Grzywa 0, Jaskólski 0.