MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 7 czerwca
im. Roberta, Wiesława

Koszykarze amatorzy wrócili po przerwie

Wiadomości: Wałbrzych
Piątek, 25 stycznia 2019, 13:09
Autor: PAW
Co tam po przerwie słychać w WALK? Kilka niespodzianek w 12 kolejce. Osłabiony Partners poległ z Faurecia, Drink Team ogrywa wyżej notowanych Byle Jak. Konsorcjum kontynuuje zwycięską passę. Labo–Dent przełamał niemoc w meczu z WDW.

Last Minute – Nieuchwytni Konsorcjum Serwisowe 45 : 56

Nieuchwytni Konsorcjum Serwisowe umacniają się na pozycji lidera. Ekipa Michała Kierczyńskiego wygrała z Last Minute podtrzymując serię meczy bez porażek. Benjaminek jakby przestraszył się bardziej doświadczonych przeciwników i w zasadzie oddał pierwszą kwartę bez walki co ustawiło całe spotkanie. W późniejszej fazie meczu było już tylko lepiej jednak zabrakło to do końcowego sukcesu.

Drink Team – Byle Jak 57 : 50

Drink Team w meczu z Byle Jak pojawił się w pełnym zestawieniu. Weterani wspierani przez młodzież z Górnika stanowią mieszankę wybuchową co udowodnili w niedzielne popołudnie. Mimo dobrego meczu ekipy świebodzickiej, nie wystarczyło to na wygraną w tym pojedynku. Szwankowała skuteczność zza łuku (1 na 11) co w głównej mierze przyczyniło się do porażki. Z drugiej strony w tej materii lepiej wyglądali Drinkteamowcy, którzy ustrzelili 9 trójek. Drink Team z kolejną wygraną na koncie. Być może obydwie ekipy zmierzą się w pierwszej fazie Play Off , więc Byle Jak będzie miało szanse na rewanż.

Partners Nieruchomości – Faurecia 42 : 51

Osłabiony kontuzjami Partners Nieruchomości nie podołał grającym zespołowo zawodnikom Faurecia. Prawdziwym katem dla Deweloperów był Sebastian Kandziora, który nie dość, że był najlepszym strzelcem w meczu ale również prawdziwą bestią na tablicach. W sumie zebrał aż 19 piłek w tym 9 na atakowanej desce. Wygrywając ten ważny mecz, ekipa „Ze Strefy” winduje się na trzecią pozycję w tabeli.

Wałbrzych Dla Was – Labo-Dent 72:77

Festiwal punktowy w meczu Labo-Dent vs. Wałbrzych Dla Was. W sumie obydwie ekipy uzbierały 149 oczek, jak na poziom „Amatorski” w skróconym wymiarze czasowym jest pokaźnym osiągnięciem. Zmotywowani ciągłymi porażkami gracze Labo od początku ustawili mecz pod swoją kontrolę. Dobra obrona nie pozwoliła rozwinąć skrzydeł rzucającym zawodnikom WDW. W drugiej odsłonie rolę się odwróciły i do głosu doszli Milewski i spółka. Seria celnych trójek przybliżyła ich do rywali i sama końcówka wyglądała emocjonująco. Doświadczenie wicemistrzów jednak zadecydowało o końcowym sukcesie ekipy Labo-Dent.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Langer kontra Szwajgier – czy sprawa trafi do Prokuratury?

Z Grudniewskim, ale bez Kulki

Zabiegają o przyjazd prezydenta

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Benjaminek 28-01-2019 15:19
dobre!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Jak wygląda sytuacja miejskich spółek – Aqua Zdrój dołuje

Dwóch powołanych

Płacił nie za swoje

Duda przed Trzaskowskim

Odwołali Dni Gminy