Czytających: 5084

Wałbrzych: Korona lepsza od Górnika

Piątek, 3 lutego 2023, 9:27
Aktualizacja: 9:35
W kolejnym meczu kontrolnym, piłkarze wałbrzyskiego Górnika przegrali 0–2 z Koroną Piaski.

Korona to zespół, który przebywa w Wałbrzychu na obozie przygotowawczym, a na co dzień występuje w IV lidze wielkopolskiej i zajmuje miejsce w środku tabeli. W tym spotkaniu goście wyszli na prowadzenie już w 14. minucie meczu, kiedy skutecznie egzekwowali rzut rożny. Mecz był wyrównany i do końca pierwszej połowy oba zespoły nie stworzyły zbyt wielu okazji i wynik nie uległ zmianie. W drugiej odsłonie nadal mecz miał wyrównany przebieg, a wałbrzyszanie stworzyli jedną groźną sytuację, kiedy piłka trafiła w słupek, ale kropkę nad "i" postawiła Korna, która na 5 minut przed końcem zdobyła drugiego gola i ustaliła wynik meczu.

GÓRNIK - KORONA PIASKI 0-2 (0-1)

Górnik I - Pytlak, Mazanka, Orzech, Michalak, Rosicki, Zaw.testowany, Czornij, Rewers, Daniel, Nowak, Chajewski
Górnik II - Pytlak, Zaw.testowany, Orzech, Kevin, Michalak, Sobiesierski, Krawczyk, Greiner, Korba, Niedźwiedzki, Emeka.